Jevišovice/Mikulovice : Starý Petřín / Vranov 5:1 (3:0)

Hřiště: UT Jevišovice

Rozhodčí: jako „laik“Elis Marek

K dalšímu utkání zajížděli žáci na umělou trávu do Jevišovic. Od prvních minut působily Jevišovice sehranějším dojmem a měly také více ze hry. Nám se vůbec nedařilo sžít se s umělým povrchem. Krom toho nám dělal problém přechod do a v některých pasážích jsme byli bezzubí. První poločas jsme tedy prohráli 3:0. To se trefil dvakrát Fruhvirt a jednu trefu přidal Heralecký. Ve druhém poločase došlo ke změnám v sestavě a hned se herní projev změnil. Dokázali jsme korigovat výsledek, kdy na čtvrtou branku vstřelenou Elisem odpověděl Lukáš Makovička. Pět minut před koncem se trefil podruhé Elis a zápas tak skončil 5:1. Na zápase se však najdou i pozitiva a to i v zlepšující se fyzické kondici. Příští týden mají žáci volný los. Představí se až 15.10. v domácím zápase proti Blížkovicím. Tentokrát se následující dva domácí zápasy odehrají na hřišti ve Vranově nad Dyjí.