Pavlice – Starý Petřín/Vranov 8:3 (2:1)

Hřiště: Pavlice

Rozhodčí: Svoboda

Ještě před zápasem našich mužů ve Višňovém se představilo naše mládí ve své premiéře na půdě Pavlic. Pavlické družstvo působilo sehranějším dojmem a záhy vedlo 2:0. Naději ke konci prvního poločasu vykřesal Damián. Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně a domácí nás potrestali gólem. Svým pohybem nás opět gólově nakopl Damián a za chvíli srovnal stav Radim. Nadějný remízový stav vydržel 4. minuty. Po naší chybě vstřelil čtvrtý gól všudybyl Částek. Poté naši kluci vyklidili pole a během osmi minut inkasovali další čtyři góly a prohráli tak 8:3. Za domácí celek skóroval celkem pětkrát Částek, ke kterému přidal tři branky Svoboda Marek. Zápas se hrál za úmorného vedra na vyprahlé půdě a pro kluky to byl první zápas.