Starý Petřín / Vranov : TJ Sokol Dobšice 1:9 (1:4)

Hřiště: Starý Petřín

Rozhodčí: Jenerál

V prvním domácím utkání se představili naši mladší žáci. I přes sychravé počasí si našlo cestu na hřiště pár zvědavců, fanoušků a rodičů. Kvalita a převaha hostující celku byla víceméně znát již od prvních minut. V osmé minutě jsme již prohrávali 2:0 po trefách Burcína a Petra Mikulky, ale kontaktní gól dokázal vstřelit Damián. Bohužel další akce se nám nepodařily dotáhnout do finální gólovky. Naopak Dobšice trestal téměř vše a první poločas vyhráli s náskokem tří branek, kdy zkompletoval hattrick Mikulka Petr. Ani v druhém poločase se našim klukům nepodařilo trefit zařízení. Radim tváří v tvář brankáři přestřelil, a tak se trefovali hosté, kteří nakonec vyhráli 9:1. K Mikulkovi, který skóroval dvakrát i v druhém poločase, se přidali Novotný, Doležal a poslední trefu v zápase zaznamenal v 60. minutě Mikulka Lukáš. Nutno podotknout, že Kája dokázala pochytat hodně tvrdých a přesných střel, ale hosté bravurně zakončovali jakékoliv hrubé chyby či nedůraz v obranné fázi a v tváří tvář proti naší brankářce se nemýlili. I přes o kluci a holky bojovali do posledních minut zápasu!!