Starý Petřín/Vranov – Pavlice 7:2 (3:1)

Hřiště: Starý Petřín

Diváků: 50
Rozhodčí: Vomela

Minulou sobotu se opět na domácí půdě představili také naši žáci. Po vzájemném oťukáváním se prosadil Damian a šli jsme do vedení. Chvíli na to se prosadil náš kapitán Kryštof Balcárek a bylo mnohem veseleji. Do přestávky zvýšil naše vedení ještě Radim a vedli jsme 3:0. Snížit se podařilo pavlickému Svobodovi. Ten samý hráč snížil 5 minut po začátku druhého poločasu na rozdíl pouhého jednoho gólu. Vyrovnání se ovšem Pavlice již nedočkaly. O minutu později totiž zvýšil náš náskok Michal Bouzek a vedli jsme 4:2. Další trefu zaznamenal Kryštof spolu s Lukášem Makovičkou a poslední sedmou branku do sítě Pavlic obstaral opět Kryštof, který tak zkompletoval hattrick a uzavřel skóre na konečných 7:2. Kluci a holky jdou fotbalově nahoru a díky tomu se dočkali první oslavy vítězného zápasu.