TJ Sokol Blížkovice : Starý Petřín/Vranov 6:2 (3:1)

Hřiště: Blížkovice

Rozhodčí: Laštůvka

Po nedorozumění jsme na zápas přijeli o dvacet minut později, takže se děcka jen převlékli a hned vstoupili do zápasu. Soupeř toho využil ve třinácté minutě a hned poté o čtyři minuty později skóroval podruhé. Dvě minuty na to se probojoval Radim a nekompromisní střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci. Před koncem první půle naše obrana zachybovala a obdrželi jsme třetí gól. První půle tedy skončila 3:1 pro domácí. Do druhé půle jsme trochu přeházeli sestavu a hned to bylo vidět. Hned v první minutě výborně napadala Radim domácího brankáře, který zazmatkoval a ve snaze míč uklidit do bezpečí trefil Radima, od kterého se míč odrazil do branky. Vypadalo to, že bychom mohli ještě vstřelit nějakou branku, ale brankář domácích chytal výborně. Ve 35. minutě jsme obdrželi čtvrtou branku po opětovném nedůrazném hraní v obraně. Ještě nějakou šanci jsme měli, ale jak již bylo zmíněno, brankář Blížkovic byl ve formě. Z protiútoků jsme inkasovali ještě dva góly a výsledkové skóre se zastavilo na stavu 6:2 pro domácí celek. Kluci i holky podali slušný a někteří i vynikající výkon. Poprvé chytala za náš tým Kája a chytala výborně. Za domácí celek se trefili Polášek, Kučera a po dvou trefách přidali  Bartoš a Kolman.