Bayern Křepice : TJ Starý Petřín 0:1 (0:0)

Hřiště: křepický pažit

Sestava: Prukner Z. – Kubeš P., Jankůj V., Miňha O., Fila R. – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Kofroň – Přibyl R. ml.,  Parůžek R.

Lavička: Horák J., Kašpárek M., Kovář Č, Lazarek T., Kuřitka L., Dvořák Dominik.

V dalším kole jsme zajížděli do dalekých Křepic. Je to prostředí, které nesvědčí snad žádnému týmu, a tak nějak se prohrává už na cestě do Křepic. Po příjezdu jsem nebyl mile překvapen a stav hrací plochy byl opět ve stejné „kondici“. V sestavě jsme byli nuceni udělat změny, na stopera se vrátil velezkušený Bure, do zálohy se posunul Kofík a do útoku nastoupil Roman. Od první minuty bylo jasné, že kombinace bude hodně těžká, ale i tak jsme měli více ze hry a zahrávali jsme i dost standartek. Těsně vedle brány pálil Rosťa a Lopéz v těžké pozici mířil rovněž vedle. Naše obrana musela být stále na pozoru, neboť domácí forvard Kapitán má svou kvalitu a domácí borci ho hledali každým míčem. V druhém poločasu jsme pohyb ještě zvýšili a do tutové šance se dostal Kofík, opět bez gólu. Poté do hry naskočil Kašpec, Pepa a Lukáš s cílem ještě více hru rozhýbat. V 85. minutě si Radim narazil s Rosťou a ze 17. metrů poslal míč k tyči. Konečný stav 0:1.

Zápas to nebyl lehký, bojovný a upracovaný, kde bylo naší povinností plně bodovat. To se nám podařilo, i když nejtěsnějším možným výsledkem. Potěšením byla podpora našich fanoušků, protože jejich převaha byla jednoznačná… 🙂 Zázemí Bayernu asi nemá cenu komentovat a řečnický výkon domácího kapitána už vůbec ne.

V dalším kole přivítáme celek Hatí, nově přejmenovaný na Vrbovec. Tento tým hodně posílil, má velký vstup do jarní části, chce postoupit, a tak může být očekávána velká bitva. Doufám, že naši fanoušci nezklamou a my zápas zvládneme.