Napsali o nás

I taková malá vesnička, kterou Starý Petřín bezpochyby je, si zasloužila místo v místních novinách za výkony našeho mužstva. My bychom se o tyto úspěchy a články rádi s Vámi podělili.

Ještě před tím, než náš tým historicky poprvé postoupil do III. A třídy, napsali o nás článek v místním tisku. Dnes se zdá být tento článek úsměvný. Tehdy netušili, že postupové ambice náš tým opravdu měl a to se jim také podařilo.

ib_p037_0_2

V sezóně 1998/1999 se postupové ambice naplnily a první postup do III. A třídy se stal skutečností. Ani tehdy nikdo netušil, že Starý Petřín posune fotbal v malé vesničce ještě dále. 
ib_p057_1_14
ib_p057_1_13Celek, který postoupil do III. A třídy  také několikrát sestoupil. Ovšem vždy se mu podařilo vrátit se zpět. Postupně se tým po posledním postupu usadil v horní části tabulky. V sezóně 2015/2016 se podařilo týmu něco, co málokdo očekával. Po podzimní části byl celek na druhém místě, ale po vydařené i jarní části sezóny si náš tým zajistil postup před týmem Suchohrdel, když je porazil v domácím utkání 1:0 a historicky tak postoupil do okresního přeboru. 

postup