FC Přímětice B : TJ Starý Petřín 3:1 (0:1)

Hřiště: Přímětice

Sestava: Prukner Z. – Kubeš P., Jankůj V., Kofroň O., Fila R. – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Musil Vl.,– Sobotka B.,  Parůžek R.

Lavička: Horák J., Přibyl R. ml., Kuřitka L., Lazarek T., Kovář Č, Soukup J.,

Ve 24. kole jsme zajížděli na půdu rezervy Přímětic. Omluvenku poslal Oťas, Kašpec a Dominik, a tak museli přijít změny v sestavě. Zápas začal v neobvyklých 10:15 hodin (tuto dobu bych zakázal) a prvních dvacet minut polovina hráčů doslova prospala. Úvod utkání patřil domácím a jen díky skvělým zákrokům Zdenka, nebo tím, že soupeř hledal ještě líp postaveného spoluhráče, bylo skóre 0:0. Poté jsme se otřepali a začali jsme i my ohrožovat branku domácích. Do slibně šance se dostal Radovan, Rosťa, Broňa a Radim. Po pěkné kombinaci po levé straně napřáhl Vojta a otevřel skóre utkání, stav 0:1. Do druhé půle jsme vstoupili také aktivně. Nejprve Radim zazdil z rohu loženku, a poté šel Rosťa sám na domácího gólmana. Ani jedno neskončilo gólem. Domácí v 60. minutě oživili sestavu a jejich výkon šel hodně nahoru. Po pěkné akci v 70. min.  srovnali stav utkání na 1:1. My jsme pak po vlastních chybách v 85. a 88. minutě inkasovali. Během zápasu se do hry dostal Pepa, Lukáš, Roman a Tomáš. Konečný stav zápasu 3:1.

Konečný výsledek zápasu je pro nás hodně krutý, ale domácí vstřelili o dva góly více, takže zasloužený. Celková naše hra nebyla až tak špatná, ovšem obranná činnost celého týmu hrozná, v některých případech až naivní. Zbytek rozeberu v mailu, tady se to nehodí. Při lepším taktickém pojetí, jsme mohli v klidu sahat po bodu. Zvládli jsme dohrát utkání bez karet, zranění Vojty mě mrzí.

Naším fanouškům patří opět velké dík, osobně si toho hodně vážím.