TJ Starý Petřín : Blížkovice „B“ 3:1 (2:1)

Hřiště: Petřínský „campnou“

Sestava: Prukner Z. – Jankůj V., Miňha O.,Kofroň O., Fila R. – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Musil Vl. – Sobotka B., Parůžek R.

Lavička: Horák J., Kuřitka L., Kovář Č, Přibyl R. ml., Soukup J.

Ve 20. kole jsme hostili celek Benfiky Blížkovic. Omluvenky byly tři, ale i tak byla připravena kvalitní sestava a i lavička. Zápas začal docela ve svižném tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Postupně jsme se začali dostávat do slibných příležitostí a naší obranu pro změnu dokonale zaměstnával námi známý hráč Mirek Svoboda. Ve 20. minutě prokázal svoji rychlost Broňa a otevřel stav utkání. Poté se do šance dostal i Radovan, ale gól nevstřelil. Poté byl nucen vystřídat a nahradil jej Pepa. Po rohovém kopu orazítkoval břevno pohotovou střelou Broňa. Když už se zdálo, že se nic do konce poločasu nestane, tak ve 41. minutě hostující obrana zapomněla na Radima, ten míč netrefil ideálně, ale o to hezčí to byla přihrávka, a Rosťa se hlavou nemýlil. Stav 2:0. Naše obrana se už asi viděla v kabině a hned po rozehrání nechala nejnebezpečnějšího hráče snížit stav na 2:1. Dění v poločasové pause zde nebudu popisovat, nicméně se naše hra v druhém poločasu zlepšila, ale vstřelit tolik kýžený gól se nám nedařilo. Hosté cítili šanci vyrovnat, a tak do hry nastoupila posila z A týmu v podobě Milana. V 70.minutě  se Pepa z levé strany snažil  najít Rosťu tak usilovně, že míč skončil nechytatelně v sítí hostující svatyně. Stav utkání 3:1. Poté s do hry dostal Roman a svým pohybem dělal obraně Benfiky značné problémy. Dostal se i do gólové příležitosti, ale stav utkání už nenavýšil. Závěr utkání byl vzhledem k nastoupení Milana dosti nervózní, ale všichni jej zvládli.

Utkání bylo opět těžké a začínám být přesvědčený, že už nás ani jiný nečeká. Důležité je, že je dokážeme zvládnout. V utkání jsme zahrávali poměrně dost rohů a standartních situací, ale bez větší šance. Zápas řídil zkušený Marek Horký a myslím, že s přehledem. Nastoupení Milana zde nebudu komentovat, neboť bych asi nebyl objektivní. Divácká kulisa byla opět nevídaná.

Další zápas hrajeme opět na domácí půdě a nemusím zde ani psát jak těžké utkání to bude, už jen v porovnání, že Benfice dokázal tým Mramotic nastřílet hned pět gólů.  Tento celek má vzestupnou formu, a navíc se mu proti nám dlouhodobě daří.