TJ Starý Petřín : FK Vrbovec/Dyjákovičky 4:0 (2:0)

Hřiště: Petřínský „campnou“

Sestava: Prukner Z. – Kubeš P., Jankůj V., Miňha O., Fila R. – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Kofroň O.,– Sobotka B.,  Parůžek R.

Lavička: Kašpárek M., Přibyl R. ml., Kovář Č, Dvořák Dominik.

V dalším domácí kole jsme hostili celek FK Hatě, který se během zimní přestávky přejmenoval na FK Aditeg Vrbovec. Tento celek se netajil postupovými ambicemi, značně posílil, jeho jarní výsledky byly vynikající, a tak jsme věděli, že zápas to bude velice těžký. Mě se dostalo docela dost omluvenek, ale na štěstí jsou borci, jako třeba, Kašpec, kteří přijeli hned po zkoušce. Hrací plocha byla nachystaná, počasí parádní, zápas mohl začít. Od úvodních minut zápasu bylo vidět, že to s dnešním zápasem myslíme vážně. Byli jsme aktivnější a důraznější. Hned v 5. minutě jsme zahrávali rohový kop a Radim měl na hlavě první gól utkání. Z rohu snad letos gól nedám(e) :-). Po pěkné kombinaci po levé straně se k míči dostal Broňa a doslova přelstil hostujícího góloše, stav 1:0. Poté jsme po standartní situaci vsítili druhý gól, úspěšným střelcem byl opět Broňa. Za zmínku stojí klukovina hostujícího forvarda, v podobě druhé žluté karty. Poločas tedy 2:0. Tento poločasový výsledek nemám rád, a tak jsme byli nabádání ještě k lepšímu výkonu. Ve druhém poločase jsme si vybrali slabou 15.ti minutovku a hosté i  v deseti vystrčili růžky. My jsme dokázali odpovědět, kdy po chytře zahraném autu, se Broňa ocitl před hostujícím gólmanem a dovršil hattrick, stav 3:0.  Do hry v závěru utkání naskočil Kašpec, Roman, Dominik a Česťa. Všechny střídání byli oživením, neboť Kašpec se dostal do gólové šance a Roman hned do tří… V samotném závěru Roman, po pěkné akci, uzavřel stav zápasu na 4:0.

Dokázali jsme v těžkém zápase odvést dobrý výkon a naše výhra byla zcela zasloužená. Nejvíce mě těší, že jsme po dlouhé době ukázali domácím divákům pěkný zápas a že umíme hrát taky srdcem. Je jen na nás, zda to dokážeme ještě čtyřikrát zopakovat. Musím vyzdvihnout výkon hlavního sudího pana Vodáka, opravdu velká kvalita.

Asi se budu zase opakovat, ale návštěva diváků mě neustále mile překvapuje a patří jim veliké poděkování. A kdo na tomto zápase nebyl, může jen litovat.