TJ Starý Petřín : Štítary „A“ 2:1 (2:0)

Hřiště: Petřínský „campnou“

Sestava: Prukner Z. – Jankůj V., Miňha O.,Kofroň O., Horák J. – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Musil Vl. – Sobotka B., Parůžek R.

Lavička: Lazarek T., Přibyl R. ml., Bure P., Soukup J., Kašpárek M.

V dalším kole sehraném doma jsme hostili Štítarské áčko. Do hry nemohl pro trest Radek a omluven byl Dominik s Lukášem. Všichni zúčastnění minulých zápasů s tímto soupeřem mají jistě v paměti, jak jsme dokázali několikrát slibně rozehraný zápas zkazit. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeře jsme přehrávali. V 10.  minutě se z rohového kopu trefil Broňa a ve 20. minutě se opět z rohu se štěstím trefil Radovan.  Poté jsme měli pár slibných šancí k navýšení skóre, ale to se nám nepodařilo. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit znovu aktivně a zápas rozhodnout. To se nám nepodařilo a spíše jsme se podřídili hře hostů. Do toho všeho hosté dokázali v 75. minutě se štěstím vstřelit kontaktní gól. Hned na to se po pěkné akci dostal Broňa do velké šance, ale gól nevstřelil. V závěru Roman orazítkoval břevno a na nervy mi zabrnkal Selda. Do hry se dostal Kašpec, Tomáš a Roman. To bylo vše a tak je konečný stav zápasu opět 2:1.

Co říci závěrem? Suma sumárum, místo toho, aby jsme soupeře smázli během prvního poločasu a dali šanci náhradníkům, tak se začneme trápit a ze zápasu uděláme drama. Ale asi nám to proti tomuto soupeři jinak nejde. Tři body jsou doma a mohlo se slavit. Velkou pochvalu si zaslouží a snad bezchybný výkon hodný vyšší soutěže, podal náš gološ Zdenek. Jen tak dál.

Opět patří poděkování naším fanouškům a i fanouškům hostí, neboť lidí bylo hodně. Doufám, že náš výkon půjde nahoru a podobný výkon už nedopustíme. V neděli zajíždíme do dalekých Dyjákovic.