TJ Starý Petřín : TJ Micmanice 5:0

Hřiště: Petřínský „campnou“

Sestava: Prukner Z. – Kubeš P., Horák J., Miňha O., Fila R. – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Kofroň O.,– Sobotka B.,  Parůžek R.

Lavička: Kašpárek M., Musil Vl., Kovář Č, Soukup J.

Ve 25. kole jsme přivítali celek z dalekých Micmanic.  Tento celek má v posledních kolech zajímavé výsledky, a tak byl zisk tří bodů povinnost. Pro zranění nemohl naskočit Selda, hned čtveřice benjamínků zaslala omluvenku. Hosté přijeli bohužel v počtu sedmi lidech a bylo jasné, že zápas nebude mít dlouhé trvání. Úvodní gól jsme vstřelili v 6. minutě a poslední pátý gól vstřelil v 16. minutě Rosťa. Poté hlavní arbitr ukončil utkání. Úspěšnými střelci se stal Radim a Rosťa.

Vzhledem k pěkné návštěvě mě průběh zápasu mrzí. Teď je potřeba se připravit na další zápas v Hlubokých Mašůvkách. Zápas to i přes postavení soupeře v tabulce nebude lehký, ale doufám, že nic nepodceníme a zápas zvládneme.