FK Práče A : TJ Starý Petřín 1:2 (1:2)

Hřiště: Práče

Sestava: Prukner Z.,- Jankůj V., Popelka M., Kofroň O., Přibyl R., -Kalabis D., Kobík M., Lazarek T., Prukner R., – Závora J., Sobotka B.,

V dalším kole jarní části OP jsme zajížděli do Práčí. Tento celek dokázal na domácí půdě prohrát jen s Únanovem, a tak jsme věděli, že nás zde nečeká nic lehkého. Vše bylo umocněno absencí Radka, Oťase, Romana ml., Michaela, Kašpece, Rosti, prostě hrůza. Od prvních minut jsme byli aktivnější a i nebezpečnější. Ve 14. minutě se, z rohového kopu, pověsil do vzduchu Broňa a nedal domácímu gólošovi šanci. Chvíli na to jsme zahrávali přímý kop a ve stejném duchu to provedl Vojta. Potom jsme si vybrali slabou chvilku v obraně a laciným gólem jsme nechali Práče snížit. Do konce poločasu měl gólovou příležitost Jirka a Radim.

Ve druhém poločasu byl průběh hry ve stejném duchu. Pěknou střelu vyslal Jirka, ale domácí góloš se blýskl skvělým zákrokem, Broňa ve slibné vzdálenosti netrefil zařízení a Tomáš v rozhodujícím momentě zakončoval na dlouhou nohu. Horká chvíle přišla v 70. minutě, kdy po druhé žluté musel do sprch dobře hrající Broňa. Domácí vrhli všechny síly do útoku a nám bylo horko. V 80. minutě mohl rozhodnout opět Vojta, kdy přímý kop zahrál skvěle, ale domácí gólman předvedl zase pěkný zákrok. Asi nejvíc nám bylo horko v 90. minutě, kdy domácí Gregor hlavičkoval a všichni jsme viděli jak míč putuje do naší brány, ale kde se vzal, tu se vzal Zdenek a zákrokem jara míč vyrazil. Poté hlavní sudí Horký ukončil utkání a my se mohli radovat z cenného skalpu.

Utkání to nebylo lehké a vše bylo umocněné neukázněností dobře hrajícího Broni. My jsme ale nepropadli a naše obrana, kterou zkušeně řídil Roman, měla kvalitu. Velké představení předvedl náš skvělý fanklub, který byl od 70. minuty jedenáctým hráčem.

V dalším utkání přivítáme hosty z Hostimi. Tento celek má vzestupnou formu, kdy se mu daří spíše ve venkovních zápasech. Všichni víme, že to bude houževnatý a nepříjemný soupeř. Tímto vás všechny zveme na toto utkání.