M. Krumlov „B“ : TJ Starý Petřín 8:1 (3:0)

Hřiště: Moravský Krumlov

Sestava: Prukner Z. – Kašpárek M.,  Fila R., Jankůj V., Parůžek R., – Prukner R., Kobík M., Dobeš M., Miňha O.,– Popelka M.,  Sobotka B.

Lavička: Kalabis D., Lazarek T., Kovář Č, Soukup J.

Do Moravského Krumlova jsme dojeli s respektem, ale pokusit se hrát a třeba i překvapit. Opět nemohl do sestavy promluvit Lopéz a Radovan, který se chystá na operaci po zranění v zápase s Únanovem, takže jsme nastoupili se změnami v sestavě, což se později ukázalo jako špatné řešení. Domácí měli od začátku výborný pohyb, takže jsme již po první akci prohrávali ve 4. minutě 1:0. Hořeli jsme v obranné fázi a domácí se pomocí pěkných kombinací dostávali po lajnách k centrům a servírovali míče do šestnáctky. Když už jsme se začali celkem chytat a přecházeli do útoku, zejména Milan P. zkoušející střelbu ze střední vzdálenosti, tak nám Krumlov z protiútoku ukázal kvalitu. Do toho všeho zmaru se zranil Kašpec, do hry přišel Tomáš L. Hned poté přišel trest  v podobě proměněné penalty, a tak se šlo do šaten za stavu 3:0 pro domácí.  Druhou půli jsme chtěli začít lépe, ale domácí rychle přecházeli do útoku a nám dělala obranná fáze opět problémy. Několikrát se vyznamenal Zdenek v bráně, ale i tak přišly další dvě rychlé branky. Na ně odpověděl Milan P. pěknou střelou na 5:1. Po gólu volal centr Milana K., který v jasné šanci zakončil Radim pouze vedle. To asi podtrhlo náš výkon v Krumlově. Do hry naskočil Jindra, a také Česťa. Další chyby zapříčinili dva góly, a v závěru utkání se z přímého kopu pěkně trefil domácí hráč a nedal Zdenkovi šanci, stanovil skóre na končených 8:1.