TJ Božice : TJ Starý Petřín 1:1 (0:1)

hřiště: Božice

Sestava: Prukner Z.,-Kašpárek M., Fila R., Dobeš M., Jankůj V.,- Prukner R., Kobík M., Miňha O., M., Kalabis D.,- Popelka M., Hoch S.

Lavička: Kovář Č., Kofroň O., Lazarek T., Kalabis T.

V dalším kole jsme zajížděli na horkou půdu zkušených Božic. Tento tým byl favoritem, ale i tak jsme odjížděli s cílem uhrát co nejlepší bodový výsledek. Tento cíl se nám hodně zkomplikoval, neboť jsme nemohli do zápasu použít útočné duo Rosti s Broněm. Utkání začalo poměrně v tempu, kdy domácí byly sice více na míči, ale my si vytvářeli slibné šance. Hned v úvodu se do pěkné šance dostal Oťas, ale v souboji nebyl důrazný. V 9. minutě vybojoval míč Milan K., pěkně našel Milana P., který s přehledem poslal míč k tyči. Stav 0:1. Ve 20. minutě se chytře uvolnil Hošák, ale domácí góloš předvedl pěkný zákrok. V první půli se nic vážnějšího nestalo a odcházelo se do  kabin za příznivého stavu 0:1.

Druhý poločas jsme začali špatně a hned v úvodu hloupě inkasovali. Opět se nám nepodařil po rohovém kopu zachytit odražený míč, který jsme si ještě nešťastně ztečovali za záda Zdenka. Inkasování tak hloupého gólu nás trochu srazilo a chvíli nám trvalo se do utkání zase dostat. Domácí měli nebezpečnou střelu, kterou bravurně vykryl Zdenek. V závěru zápasu jsme cítili, že bychom mohli vstřelit gól. Selda chytře zahrál standartku a míč orazítkoval břevno. Do pěkné šance se z pravé strany dostal i Otakar. A když už jsme domácího góloše překonali, pěkně hlavičkoval Milan P., tak míč z brankové čáry vykopl božický obránce. Rozhodnout jsme mohli v 87. minutě, kdy Radim poslal Milana P. do brejku, ale ten tváří v tvář nedokázal gólově zakončit. Do utkání naskočil Tomáš a Ondra. Konečný stav utkání 1:1.

Utkání nebylo lehké a na těžkém terénu fyzicky náročné. Domácí byli více na míči, ale my jsme měli několik dobrých šancí vstřelit rozhodující gól. Neproměňování šancí nás stojí hodně sil, ale věřím, že vytvořené šance začneme proměňovat. Poděkování patří opět naším skalním fanouškům, především našemu FANS Clubu, kteří byli zase skvělí. Pěkný výkon předvedl i hlavní sudí Nikolai ml.