TJ Dobšice B : TJ Starý Petřín 4:2 (3:1)

hřiště Dobšice

Sestava: Prukner Z.,- Jankůj V., M., Kofroň O., Fila R., Kašpárek M., -Miňha O., Kobík M., O., Lazarek T., Prukner R., – Parůžek R., Popelka M.,

lavička:  Soukup J., Přibyl R. st.,

V posledním kole okresního přeboru ročníku 2016/17 jsme zajížděli do poměrně blízko vzdálených Dobšic. Domácí se mohli pyšnit skvělou jarní formou a těšili se na oslavu v podobě „dokopné“, my jsme dokopnou již absolvovali, a proto asi tak vypadal i průběh utkání. Dobšice od prvních minut diktovaly tempo hry a už v 6. minutě vedly 1:0. Poté se do velké příležitosti dostal Radim, ale mířil jen do náruče domácího góloše. Nedáš-dostaneš opět platilo a my hned z následující akce prohrávali už 2:0 a o minutu později hned 3:0. Zbraně jsme nesložili a Rosťa ve slibné šanci netrefil ideálně míč. Poté dostal šanci na vyrovnání z přímého kopu Vojta, ale taktéž nepřesně. O pět minut později vykřesal naději Radim, když propadnutý míč uklidil za záda domácí góloše, stav 3:1. Do konce poločasu měl na hlavě snižující gól i Miláneček, ale mířil vedle. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, hra byla nahoru-dolů, domácí byli nebezpečnější a jen díky našemu gološovi dokázali vstřelit jen jeden gól. My jsme dokázali odpovědět v závěru utkání, kdy po pěkné přihrávce Otakara, Jindra zkušeně zakončil a upravil tak skóre utkání na konečných 4:2.

Utkání to bylo velmi náročné, domácí předvedli, že je momentálně zdobí pěkná forma a zaslouženě vyhráli. Hrálo se poměrně slušně, na každé straně padla jen jedna žlutá karta. Zápas zkušeně řídil hlavní arbitr pan Šachl. Pochvala patří domácím pořadatelům, areál a stav hrací plochy patří k jedněm z nejlepším na OP.