TJ Hostim : TJ Starý Petřín 1:3 (1:1)

hřiště Hostim

sestava: Prukner Z., – Kašpárek M., Fila R., Jankůj V., Dobeš M., – Prukner R., Jankůj O., Popelka M., Pilár M., – Hoch S., Sobotka B.

lavička: Lazarek T., Soukup J., Kovář Č., Miňha O.

V 8. kole podzimní částí OP jsme zajížděli do Hostimi. Naše sestava byla hodně pozměněná, neboť pro zranění nemohl nastoupit Lopéz, Milan K. a Otakar. Navíc nemohl nastoupit ani Rosťa, který si odpykával trest z předchozího zápasu. I přes několik upozornění na neinkasování gólu v úvodu zápasu, se nám zase „podařilo“, sice po pěkné akci domácích, inkasovat, a tak jsme od 3. minuty prohrávali 1:0. I přes obdržený gól jsme byli v úvodu lepším týmem, což vyústilo v zahrávání standartních situací. Hned z rohu jsme mohli Radimem srovnat, ten ale mířil hlavou vedle. Chvíli nato mířil Vojta z přímého kopu těsně mimo domácí svatyni. Naše hra trpěla zejména po pravém kraji, a tak muselo ve 40. minutě přijít střídání a do hry naskočil náš benjamínek Tomáš. Ve 43. minutě už svoje zaváhání Vojta napravil a z přímého kopu nedal domácímu gólošovi šanci. Poločasový stav 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a levou stranu domácích jsme už dokázali eliminovat, kde hrál výborně Tomáš. V 50. minutě Broňa pěkně přistrčil Milanovi, ten se dokázal (i se štěstím) dostat sám před domácího golmana a vstřelit gól. Poté se domácí začali více tlačit před naší bránu a nadechli se k náporu. V 70. minutě zahodili asi největší svojí šanci, kdy z hranice penalty přestřelil domácí forvard naší bránu. O pět minut později jsme zahrozili my. Milan pěknou „uličkou“ vyslal Ondru, ten ještě pěkněji zakončil a pojistil tak naše vedení na 3:1. Do konce zápasu se už nic vážnějšího nestalo, náš gološ uhájil svojí svatyni a my mohli slavit zcela zasloužené vítězství.

Zápas to byl opět těžký, soupeř ukázal svojí kvalitu, my jsme zase brzy prohrávali (mám jen jedny nervy) a nás stálo hodně sil se do utkání dostat. Naším dvanáctým hráčem byli fanoušci, kteří vytvořili pěknou atmosféru. Pro mě osobně bylo velkým zklamáním stav hrací plochy (snad se tím nikoho nedotknu).