TJ Starý Petřín : TJ Hrádek 1:2 (1:1)

hřiště petřínský campnou

sestava: Prukner Z., – Kašpárek M., Kovář Č., Jankůj V., Dobeš M., – Prukner R., Kobík M., Popelka M., Lazarek T., – Parůžek R., Sobotka B.

lavička: Soukup J., Kalabis T.

V devátém kole OP jsme přivítali celek TJ Sokol Hrádek. S Hrádkem už jsme svedli pár vzájemných zápasů, a tak pro nás nebyl neznámou. My jsme měli opět velkou absenci hráčů, ať už z pracovních, nebo zdravotních, či jiných důvodů. I přesto jsme chtěli v tomto utkání brát body. Zápas začal nervózně z každé strany a bojovalo spíše ve středu hřiště. Každý tým hrozil převážně ze standartních situací. My jsme dokázali využít jednu, kdy se ve 27. minutě opět nemýlil Vojta a otevřel skóre utkání. Když už jsme si mysleli že za tohoto stavu půjdeme do kabin, tak ve 42. minutě svojí individuální akcí snížil hostující Zábojník, poločasový stav 1:1.

Do druhého poločasu se vstoupilo ve stejném duchu. Hostě hrozili převážně ze standartních situací, nám se nedařily akce dotáhnout do „finále“. Pár slibných příležitostí měl Milan P, a asi by nikdo nic neřekl, kdyby po střele Radima, byla odpískaná penalta za ruku. V 84. minutě si náš tým dovolil udělat hned tři velké hrubky najednou, Hrádecký Hoc šikovně zakončil a tím nás připravil o jakýkoliv bodový zisk. Naše snaha o vyrovnání byla v závěru hodně nervózní, spíše nijaká, a tak nezbývá než Hrádku pogratulovat ke třem bodům. V závěru utkání se do hry dostal Jindra.

Zápas to nebyl lehký, soupeř ukázal svojí kvalitu a asi by mu „slušela“ remíza. Mě osobně se těžko hodnotí,  jsem ale přesvědčený, že takhle se doma o body nehraje. Všem zraněným přeji co nejrychlejší zotavení. Velké poděkování patří naším fanouškům, kterých bylo opět hodně a zase se nás snažili dotáhnout k bodovému zisku.