FCC Únanov A : TJ Starý Petřín 8:0 (5:0)

Hřiště: Únanov

Sestava: Prukner Z.,- Jankůj V., Přibyl R. ml., Dobeš M., Fila R. -Kalabis D., Kobík M., Miňha O., Lazarek T., – Popelka M., Parůžek R.

Lavička: Závora J., Přibyl R. st.

V dalším kole jarní části jsme zajížděli do Únanova. Marodka se nám rozšířila o Kašpece a to nebylo vše. V 1. minutě se zranil Milan P., a šlamastika mohla začít. Na hřišti jsme opět působili odevzdaně a téměř jsme čekali kdy nám Únanov vstřelí gól. Že jich bude osm, jsem nečekal ani v tom nejhorší snu. Prakticky jsme chybovali na všech postech, od brankáře počínaje a útočníka konče. Nebudu report rozepisovat tak, jak jsem zápas viděl a cítil, protože bych tím asi nikomu nepomohl. Tím bych tento report uzavřel.

Bez bojovnosti a především „srdíčka“ se dá hrát, ale ne vyhrát…!!!!

Doufám, že se ze zápasu poučíme a výkon zlepšíme, neboť na náš Campnou přijede lídr soutěže a podobný výsledek už zažít nechci.. takže hlavu vzhůru borci…