TJ Sokol Božice : TJ Starý Petřín 2:2 (0:0)

Počet diváků: 150
Rozhodčí: Vařacha – Vodák, Richter

Sestava: Prukner Z.,-Pomajbík A., Fila R., Kofroň O., Parůžek R., – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Miňha O., – Popelka M., Kohút P.,

Lavička: Kašpárek M., Soukup L., Gáfrik R., Kalabis T.

V 5. kole podzimní části jsme zajížděli do Božic. Nám se už uzdravil Kašpec a Oťas, pro změnu chyběl Tomáš. Utkání začalo ve svižném tempu a hrálo se hodně netakticky, jak se říká nahoru-dolů. Ve 14. minutě přišlo velké varování, po zahrání standartní situace a následné skrumáži domácí vstřelili gól, bohužel pro domácí, z ofsajdu. To nás donutilo ke zvýšené aktivitě a začal náš koncert v neproměňování šancí. Milan, Pavel, Rosťa a Radim nedokázali trefit zařízení, natož vstřelit gól. Náš tlak přerušilo 13. minutové přerušení ohledně příjezdu RZ.  Do kabin se šlo teda za bezgólového stavu.

Druhý poločas jsme nezačali dobře a domácí nás začali přehrávat. Nejprve jsme inkasovali ze standartní situace, kdy to náš góloš špatně vyhodnotil a za pět minut jsme chybovali ve středu hřiště a domácí během pěti minut vedli 2:0. To nás donutilo opět zabrat a po jedné z akcí jsme po ruce zahrávali pokutový kop. Kašpec z přehledem proměnil. V 87. minutě domácí netakticky faulovali v blízkosti pokutového území a byl nařízený PVK. Lopéz posadil míč na hlavu Radimovi a ten srovnal na konečných 2:2. Do hry se v druhém poločase dostal Kašpec.

Zápas to byl těžký a hodně vyhrocený, které bylo zapříčiněno i nešťastným zraněním domácího hráče v úvodu utkání. Myslím, že už se toho napsalo na naší adresu dost a nemá cenu zde něco více rozebírat . Nebudu se tajit, že jsme si jeli pro bod a po prvním poločase bych byl z bodu zklamaný. Vzhledem k vývoji druhého poločasu je bod dobrý. Zápas zkušeně řídil pan Vařacha s panem Richtrem a Vodákem. Opět velké poděkování naším fanouškům, kterých přijelo zase v hojném počtu..