Počet diváků: 100

Rozhodčí: Strapina, Fousek

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Kofroň O.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Kašpárek M., Lazárek T., Kalabis D.-Sobotka B., Kohút P.

Lavička: Kratochvíl P., Kalabis T., Gáfrik R., Hoch S., Soukup J., Jankůj V.

V dohrávce úvodního kola jarní soutěže jsme zavítali netradičně ve svátek a ještě k tomu dopoledne na krásný fotbalový stánek rezervy FK Znojma. Úvod utkání začal ve svižném tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Domácí hýřili pohybem, ale my jsme byli nebezpečnější. Po závaru před domácí svatyní mohl skórovat Pavel, nebo Tomáš. Chvíli na to orazítkoval tyč Radim, který se později v 17. minutě už konečně trefil mezi tyče a my šli do vedení. Poté předvedl pěkný zákrok náš gološ a ve 30. minutě trefil zase tyč Broňa. Před odchodem do kabin se domácí, po pěkné akci, také trefili a stav byl vyrovnán. Druhý poločas začal pro nás špatně, kdy domácí forward zahrál standardní situaci tak chytře, že nikým netečovaný míč skončil v naší bráně. To nás na chvíli srazilo a domácí byli nebezpečnějším týmem. Poté co jsme se z inkasované branky oklepali, měl Broňa asi největší šanci zápasu, ale vyprášil pouze domácího gološe. V 85. minutě jsme zahrávali standardku, kdy Radim hlavou překonal gólmana Znojma, ale míč odkopnul domácí Paseka. Pro mě jasný gól, bohužel asistent rozhodčího (laik FK Znojma) byl jiného názoru a hlavní arbitr také. Poté jsme hráli už vabank a zkušené Znojmo dokázalo výsledek potvrdit a zvítězit tak 3:1.

Zápas to nebyl lehký, kdy domácí borci hráli pěkný, běhavý a kombinační fotbal, což je vždy náročné. Paradoxně jsme měli dost a  možná i víc šancí na vstřelení gólu. Bohužel jsme nebyli tak efektivní a když už ano, tak nám gól nebyl uznán, což zamrzí. Myslím, že by zápasu slušela remíza.