TJ Jaroslavice A – TJ Starý Petřín 0:5 (0:3)

Hřiště: Jaroslavice

Počet diváků: 50

Rozhodčí: Koudela, Peřinka st., Coufal

Sestava: Prukner Z.,-Kašpárek M.,  Miňha O., Fila R., Kalabis D.,-Prukner R., Jankůj O., Lazarek T., Jankůj V.-Popelka M., Hoch S.

Lavička:  Kalabis T., Gáfrik R., Přibyl R. st. a ml.

K poslednímu venkovnímu zápasu jsme zajížděli do dalekých Jaroslavic. Domácí jako jediný tým kraloval jarní domácí neporazitelností. My jsme nemohli počítat hned se čtyřmi fotbalisty základní sestavy, a tak jsme do zápasu vstupovali s velkým respektem. Od úvodních minut jsme byli lepším týmem a zejména Radim mohl po pěkném přiťuknutí Standy, nebo nahrávce Milana, dvakrát skórovat. To se mu nepovedlo a na řadu přišel náš nejlepší exekutor standartních situací Vojta. Po faulu na Milana nedal domácímu gološovi šanci a ve 12. minutě otevřel skóre utkání. Domácí pak zvýšili svůj pohyb, a taky měli velice slibnou standartku, to se zaskvěl náš góloš Zdenek. Za deset minut později se situace opakovala znovu a Vojta vymetl levý růžek s takovou razancí, že se míč od konstrukce branky odrazil tak rychle, že sudí nechal hru pokračovat. Domácí Kozárek prokázal hodně velké fair play a řekl rozhodčímu, že to byl gól a my se šli radovat po druhé. Gólový účet prvního poločasu uzavřel Radim, kdy trefil pro změnu pravý roh domácí svatyně. V druhé půli jsme nechtěli hlavně nic podcenit a dohrát tak slibně rozehraný zápas do vítězného konce. To se nám povedlo, neboť Vojta hned v úvodu završil svůj hattrick a v 60. minutě po pěkné akci vstřelil pátý gól Milan. Ve druhém poločase jsme zahodili hned několik tutových šancí, ale nakonec nás to mrzet nemuselo, neboť jsme z Jaroslavic odvezli všechny body i s čistým štítem.

Zápas to nebyl lehký, náš tým prahl více po vítězství, a tak jsme si po zásluze odvezli, možná pro někoho nečekaně, tři body. Jako velkou devízu vidím ve zcela disciplinovaném a týmovém výkonu. Poděkování patří opět naším fanouškům.