TJ Starý Petřín : Sokol Dobšice B 2:2 (1:0)

Diváků: 90

Rozhodčí: Nikolai P., Horký M., Vomela V.

Sestava: Prukner Z.,-Kašpárek M., Parůžek R., Kalabis D., Kofroň O.-Prukner R., Kobík M., Lazárek T., Miňha O.-Popelka M., Kohút P.

Lavička: Kalabis T., Soukup L., Přibyl R. st., Gáfrik R.

V 9. kole jsme na domácí půdě přivítali celek rezervy Dobšic. Do hry nemohl zasáhnout naše esa defenzívy Tonda s Radkem. Úvod utkání byl takový rozpačitý a obě strany spíše vyčkávaly. Poté Lopéz předvedl dalekonosnou jedůvku a ukázal, že bude dnes při chuti. Hosté byli silní na míči, my jsme měli tutovku, když si Pavel vyměnil míč s Rosťou a pak elegantně patičkou zakončil, bohužel ne efektivně. Ve 33. minutě se Lopéz dostal k odraženému míči, napřáhl a my se mohli radovat.  Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivněji a to se nám i podařilo, lépe jsme bránili a více jsme zaměstnávali obranu hostů. Zahrávali jsme hodně rohů, kdy jeden chytře rozehrál Milan K., s Lopézem a ten se s tím zase nemazlil a míč skončil v síti hostující svatyni. Poté se do velké šance dostal Pavel, ale zakončoval na dlouhou nohu. Hosté pak zvýšili pohyb a zahrávali docela dost standartek. Z jedné se jim podařilo snížit. I tak jsme měli další šance výsledek pojistit, zejména Rosta orazítkoval břevno. V 88. minutě přišel krutý trest, kdy hostující borec trefil míč tak nešťastně dobře, že s tím Zdeněk nic neudělal, hosté srovnali na konečných 2:2.

Zápas to nebyl lehký, Dobšice mají kvalitní tým, ale i přesto jsme měli dnes brát všechny body, ne jenom jeden. Do hry se v druhém poločase dostal Teodor a v závěru Lukyn. Zápas řídil zkušeně pan Nikolai Petr.

Děkujeme naším fanouškům, v čele s jádrem a tímto je zveme na další domácí utkání, který sehrajeme proti aktuálnímu lídru tabulky s postupujícími ambicemi Únanovu. Zápas to bude hodně těžký a vaší podporu budeme potřebovat.