Počet diváků: 211
Rozhodčí: Palát – Kněžíček, Fousek

Sestava: Prukner Z.,-Pomajbík A., Fila R., Kofroň O., Parůžek R., – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Kalabis T., – Popelka M., Kohút P.,

Lavička: Soukup J., Soukup L., Gáfrik R., Přibyl R. st., Handl A.

V dalším domácím kole jsme v posvícenské náladě hostili celek z blízké Hostimi. Celek se pyšnil aktuálním prvním místem a já jsem zase řešil absenci krajních halvů. Omluvenku zaslal Oťas, Tomáš, Aleš, karetní stop zaznamenal Broňa. I tak jsme v tomto utkání chtěli bodovat a nekazit si posvícení. Počasí se umoudřilo, hřiště nachystané, zápas mohl tedy začít. Úvodní minuty jsme začali rozpačitě a hosté nás, zejména po krajích, přehrávali. Velkým vykřičníkem byla snad tutovka domácího útočníka, který mířil nad. V 7. minutě se blýskl náš forvard Pavel a pěkně uklidil míč do svatyně hostů. Hosté byli dále nebezpečnější a v 18. minutě naše kraje zaspaly a nikým nehlídaný Novák srovnal stav na 1:1. O deset minut později Radim vyslal Pavla a ten v tváří tvář mířil vedle. Ve 34. minutě soupeř stav utkání otočil, kdy do malého vápna přišel nebezpečný míč, Kofík obranným zákrokem míč nastřelil útočníka Hostimi, od kterého se míč dokutálel do naší branky. Ve 44. minutě si pěkně vyměnili míč Rosťa s Milanem K., a byla z toho penalta. Tu s přehledem proměnil Milan K., a srovnal na 2:2.

O poločase padlo v kabině pár pokynů a do druhé poločasu jsme chtěli vstoupit lépe. To se nám podařilo, neboť hned v úvodu předvedl svojí rychlost opět Pavel a poslal  nás do vedení. V 61. minutě jsme předvedli pěknou kombinaci po levé straně, Milan P. posadil pěkný míč Lopezovi a ten se nemýlil, stav 4:2. Poté se hosté dostali (asi k zbytečnému rohu), který jsme špatně bránili a hosté tak pohodlně snížili. My jsme se dále tlačili do útoku a blízko ke gólu měl Radim, mířil pouze do náruče hostujícího gólmana. To se nedalo říct o Rosťovi, který se pěkně pověsil do rohového kopu a navýšil stav na 5:3. Pět minut před koncem jsme zbytečně drželi míč na levém kraji (dle mého názoru faul) a hostující Prokeš snížil a upravil tak konečný stav utkání na 5:4.

Utkání to bylo náročné, hodně důrazných zákroků a hlavně hodně gólů. Devět gólů vidělo pěkných 211 diváků, takže se muselo líbit. Z trenérského pohledu to byla hrozná divočina a obdržet v domácím prostředí čtyři góly není dobré. Poděkování patří zase všem fanouškům a hlavně zdravému jádru, které  bylo neúnavné. Zápas řídil zkušený Palát s Kněžíčkem a Fouskem.

V dalším zápase zajíždíme do dalekých Božic, které překvapivě padly v Jezeřanech. Zápas to bude určitě těžký a tímto zveme všechny fanoušky, protože jejich podporu budeme potřebovat.