TJ Starý Petřín – TJ Jezeřany/Maršovice 1:2 (1:2)

Počet diváků:  150

Rozhodčí: Peřinka, Vomela, Šles

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Kofroň O.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Kalabis D., Lazárek T., Sobotka B.-, Kohút P., Palát M.

Lavička:  Kalabis T., Gáfrik R., Kratochvíl P., Přibyl Roman ml.

Od úvodních minut se hrál opatrný fotbal. Hosté vyčkávali na breakové situace. Po jedné z naších chyb na levé straně se v šesté minutě po pěkné kombinaci dostali do vedení, když se trefil Šles Milan. Za deset minut vystřelil Radim a Tomáš pohotově umístil do branky a srovnal tak na 1:1. Jako by naších chyb nebylo málo a opět po naší hrubce a hlavně nedůrazu se Jezeřany dostaly ve 36. minutě opět do vedení, tentokrát 1:2. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem změnit obraz hry a samozřejmě vyrovnat a ideálně otočit stav utkání. To se nám nepodařilo v druhé půli jsme nedokázali překonat obranu hostujícího celku ti si tak odvezli všechny body.

Tento celek jsme zatím nedokázali porazit a faktem je, že právě v tomto utkání, kdy přijely Jezeřany pouze v jedenácti lidech, jsme mohli bodovat, ne-li je porazit. Nestalo se, a tak braly body Jezeřany.