Diváků: 200

Rozhodčí: Palát, Holík, Šťáva

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Kofroň O.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Kašpárek M., Lazárek T., Kalabis D.-Palát M., Kohút P.

Lavička: Kratochvíl P., Kalabis T., Gáfrik R.,

V dalším domácím zápase jarního kola jsme přivítali baštu okresního fotbalu Višňové. Hrací plocha začíná mít požadovaný povrch, počasí bylo pěkné a tak utkání mohlo začít. Nám stále chybí zraněný Vojta a Tonda, od Broni jsem se nic nedozvěděl.? Zápas jsme nezačali špatně a šancí na vstřelení gólů začalo přibývat. Ovšem Radim a ani Milan vstřelit gól nedokázali. Nutno říci, že hosté měli v první půli taky, po pěkné kombinaci, slibnou příležitost, ale gól též nevstřelili. To se podařilo až ze standartní situace Milánečkovi, kdy z 20. metrů vyhnal pavouky ze svatyně hostů. Poločas tedy 1:0. Druhý poločas jsme chtěli začít ve stejném duchu, ale hosté se začali více projevovat. My hrozili spíše ze standartních situací. Klid do naších řad dodal Kašpec, kdy předvedl pěkný slalom v pokutovém území hostů a poté neomylně zakončil, stav 2:0. Minutu poté jsme předvedli pěknou kombinaci, po ose Kofík-Pavel Kratochvíl, který předložil míč Pavlovi a ten zakončil jak umí nejlépe, tedy 3:0.

Zápas to nebyl lehký a vítězství jsme dokázali potvrdit až v samotném závěru utkání. Musím ale uznat, že Višňové mají dobrý tým plných mladých borců a tak vše mají před sebou. My jsme mohli po zápase s radostí děkovat fanouškům, neboť si jich na zápas našlo víc než dost a vytvořili tak opět pěknou atmosféru., což si moc vážím a děkuji. Zápas řídilo zkušené trio v podobě Palát, Holík, Šťáva..

V dalším kole zajíždíme do neoblíbené Hostimi a to netradičně ve 14:00 hodin. Je každému jasné, že zápas to nebude lehký a tak věříme v diváckou podporu.