Počet diváků: 120

Rozhodčí: Pikart – Fůra, Hrazdílek (N)

Sestava: Prukner Z.,- Popelka M., Kratochvíl P., Kalabis D., Fila R., -Prukner R., Jankůj V., Kofroň O., Kalabis T. – Kohút P., Hoch St.

Lavička: Gáfrik R., Přibyl R. st.

Nevydařený start do sezóny se nám nepodařilo zlomit ani v Hrádku. Na souboj o odlepení se ode dna tabulky jsme přijeli s hodně okleštěnou sestavou, neboť se zranil Otakar s Tomášem, Kašpec plnil pracovní povinnosti, a tak vypadal naše sestava tak, jak vypadala.  I přes to jsme mohli uhrát více, bohužel nakonec jsme odjížděli s prázdnou. Domácí nám hned v úvodu zatápěli jejich rychlostí a dravostí, se kterou jsme měli veliké problémy a trefit míč ze vzduchu bylo pro nás jako nesplnitelný úkol. Jen díky jejich nešikovnosti a naopak díky pozornému Zdenkovi jsme drželi na našem kontě nulu. Zejména rozehrávané rohy na nikým nehlídaného hráče na velkém vápně bylo trestuhodné a kdyby se domácí forward nemýlil, mohli jsme prohrávat klidně 4:0. Nestalo se a paradoxně to byl Pavel, kterého vyslal Standa a ten se tak řítil sám na domácího brankáře. Při svém prvním pokusu ve stoprocentní šanci však úspěšný nebyl, neboť mu míč v poslední chvíli odskočil. Při druhém pokusu však již využil zaváhání domácí brankáře a skóroval do zcela prázdné branky. Bohužel i domácí prolomili svoji smůlu a před koncem poločasu dokázali vyrovnat. V druhém poločasu se obraz hry víceméně nezměnil. Díky nedůrazu jsme inkasovali podruhé i potřetí v rozmezí deseti minut. Nutno říct, že jsme se v těchto fázích dostávali pod sami mnohdy nevynucenými chybami z čehož pramenily buď dobré Zdenkovi zákroky nebo dva inkasované góly. Na odpověď jsme bohužel nenašli síly a v závěru byl proti nám nařízen pokutový kop, a tak jsme ještě jednou inkasovali. Prohráli jsme tak 4:1 a po konečném hvizdu jsme tak opět odcházeli se sklopenými hlavami.