Počet diváků: 107
Rozhodčí: Richter – Petlach, Malý (N)

Sestava: Gáfrik R. – Pomajbík T., Kofroň O., Fila R., Jankůj O., – Prukner R., Jankůj V., Kalabis D., Lazárek T., – Popelka M., Kohút P.

Lavička: Kratochvíl P., Kalabis T.,

V dalším venkovním utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Rakšic, aktuálně třetí celek OP. V zápase jsme bohužel nemohli počítat s Kašpecem a Otakarem, a tak jsme museli opět překopat sestavu. Zápas komplikoval terén místního hřiště, kdy bylo velmi těžké dostat míč pod kontrolu.  Nám se podařilo otevřít skóre již v osmé minutě, kdy si po centru do vápna našel míč Pavel Kohút a dopravil jej do odkryté branky. Hosté dostali chvíli na to příležitost vyrovnat z přímého kopu na velkém vápně, ale pozorný Robert vyškrábl míč na tyč a poté jej bezpečně odklidil z našeho pokutového území. Chvíli na to předvedl další skvělý zákrok po rohovém kopu a následné hlavičce domácího borce. V této fázi jsme si neustále koledovali o branku, ale držel nás Robert. V polovině poločasu jsme museli střídat, jelikož Tony nemohl kvůli bolestem pokračovat. Překopali jsme sestavu a do hry naskočil Pavel Kratochvíl. Bohužel ve 25. minutě jsme inkasovali, neboť jsme opět komentovali vše kolem nás a nesoustředili se na samotný výkon, z čehož pramenil únik domácích a vyrovnávací branka. Vedoucí branka pro domácí přišla posléze, když se míč několikrát nešťastně odrazil mezi našimi nohami a domácí forward uklidil míč do naší sítě. Teprve až tato branka jakoby nás probrala, začali jsme se tlačit do pokutového území domácích. Opět se budu opakovat, ale zahrávali jsme nespočet rohových kopů, které jsme nedokázali přetavit ve vyrovnávací branku.  Před odchodem do šaten zahrál Milan dlouhý nákop, který prodloužil Radim na Tomáše, který byl faulován. Naše exekutora pokutových kopů zaskočil Lopéz, který se nemýlil a uklidil míč k tyči. Poločasový stav 2:2.

Do druhé půle jsme šli s jasným cílem – neinkasovat. Což se nakonec stalo, jelikož Robert byl velmi pozorný a sbíral všechny vysoké míče domácích. výborný obranný zákrok předvedl Tomáš, který odpálil míč do bezpečí těsně před zakončením domácího hráče. I v druhé půli jsme jen nebránili, ale dokázali provětrat obranu domácích. Ze spousty rohů se však bohužel opět nic neujalo. V poslední desetiminutovce vystihl rozehrávku domácích beků Vojta a řítil se sám na gólmana. Těžko říci, jestli to bylo způsobeno nedostatkem sil nebo ne-kvalitou místního hřiště, ale míč zachytila síť až za bránou. Poslat nás do vedení mohl také Pavel, ale jeho střela zůstala pouze na horní konstrukci domácí svatyně. Po následném rohu byl odpískán konec zápasu.

Zápas byl hodně těžký a náročný. Bod z venku je cenný, nicméně jsme i v tomto utkání sahali po plném bodovém zisku, ale nespočet rohů a nadějných situací buď neproměníme nebo špatně vyhodnotíme. Věřím však že se naše malá smůla prolomí a začneme střílet více branek z připravených situací.