Počet diváků: 120

Rozhodčí:  Kolesa – Šles, Gáfrik (N)

Sestava: Gáfrik R.,- Kašpárek M.,  P., Kalabis D., Fila R., Handl A. -Prukner R., Jankůj V., Soukup J., Lazarek T.. – Kohút P., Popelka M.

Lavička:  Přibyl R. st., Kalabis T., Kratochvíl P.

V Jezeřanech jsme nečekali nic jednoduchého, neboť domácí uhráli všechny své body právě na domácím hřišti, ale chtěli jsme co nejvíce zabojovat a využít i to, že jsme se sešli v celkem dobrém složení. Podařilo se nám tentokrát nezaspat začátek utkání a hrálo se nahoru dolů. Jak domácím, tak i nám se nedařilo dotáhnout slibně se rozvíjející akce do finální fáze. Nejvíce zahrozili domácí z rohového kopu, kdy domácí hráč naštěstí hlavou přestřelil. Nám se naopak nepodařilo využít situace tři na jednoho nebo jiné brejkové situace, a tak domácí minutu před koncem poločasu tentokrát využili rohového kopu a šli do vedení, kdy se prosadil domácí Popela. V druhé půli jsme chtěli, tak jako vždy překlopit misky vah na naši stranu, vyrovnat a porvat se o vítězství. Toho jsme mohli využít, když šli domácí do oslabení, neboť dostal během deseti minut dvě žluté karty a následně červenou. Začali jsme se tlačit do pokutového území, kdy mohl Vojta zakončovat, ale bohužel si míč špatně zpracoval a při zakončení byl domácí bek rychlejší a Vojta tak fauloval, uviděl druhou žlutou a následně červenou kartu, což znamenalo, že přesilovka netrvala ani 5 minut a síly na hřišti se vyrovnaly. Poté jsme začali hrát nekompaktně s cílem to nějak urvat a těchto mezer využili domácí, kteří poctivě bránili a vyráželi do brejků. Nejprve z přímého kopu zvýšil Trmala vedení Jezeřan a nakonec i pečetil Hájek třetím gólem v naší síti další domácí vítězství a my si tak odvezli hořkou porážku 3:0 i přes to, že jsme se snažili a nehráli zase tak špatně nebo odevzdaně.