Počet diváků: 50

Rozhodčí: Horký – Koudela, Vomela

Sestava: Prukner Z., – Kašpárek M.,Hejmala R., Soukup J., Kofroň O., – Lazarek T., Prukner R., Kalabis D., JAnkůj V., – Kohút P., Popelka M.,

Lavička: Kalabis T., Kratochvíl P., Gáfrik R.,

V dalším domácím utkání jsme chtěli opět prolomit smůlu a již bodovat. Bohužel i tentokrát jsme se změnami v sestavě tahali za kratší konec. Začátky utkání probíhají jako přes kopírák. Soupeř hraje a my jsme snad myšlenkami v šatně. Díky velikému štěstí jsme neprohrávali hned ze startu 6:0. První míč se ocitl v naší síti deset minut před koncem poločasu. S jasným cílem jsme šli do druhého poločasu. Obraz hry se změnil a oproti prvnímu poločasu jsme se začali více prosazovat, avšak bohužel bezúspěšně. Hosté byli v zadních řadách pozorní, ale v 70. minutě se přeci jen chybička vloudila, čehož využil Pavel Kohút, a stejně tak jak minulý týden, tak i teď uklízel míč do zcela prázdné branky. Vyrovnávací gól byl velikým impulsem do našich řad a na chvíli jsme Rakšice i zatlačili. Jenže přišla chyba při bránění rohového kopu, která znamenala vedoucí branku Rakšic. Ty už si vedení víceméně pohlídali, neboť závary před brankou jsme nedokázali přetavit ve vyrovnávací branku. Znamená to, že jsme po pěti kolech stále na posledním místě bez zisku bodu. Za týden zajíždíme do dalekých Jezeřan, kde jsme ještě nikdy nedokázali vyhrát.5