Slup „A“ : TJ Starý Petřín 2:2 (0:1)

Hřiště: Slup, „Čula“

Sestava: Prukner Z. – Jankůj V., Miňha O.,Kofroň O., Fila R. – Prukner R., Kobík M., Horák J., Kuřitka L. – Sobotka B., Parůžek R.

Lavička: Dvořák D., Lazarek T., Kovář Č, Přibyl R. ml., Musil Vl., Soukup J.

V 17. kole jarní části jsme zajížděli do daleké „Čuly“. Body ze Slupi vozíme poskromnu, a tak jsme chtěli k zápasu přistoupit zodpovědně. O proti minulému zápasu jsme byli nuceni udělat dvě změny v sestavě. Na posledního se posunul Selda a dělat parťáka k Broňovi dostal důvěru Rosťa. Utkání jsme nezačali vůbec špatně, byli jsme více na míči a domácí jsme téměř 20 minut k ničemu nepustili . Do velké šance se dostal Broňa, ale mířil vedle domácí svatyně. Ve 30. minutě jsme zahrávali standardku, za míčem šel nekompromisně Rosťa a hlavou vstřelil úvodní gól. Vstřelení gólu mělo ale opačný efekt. Naše hra polevila a domácí začali vystrkovat růžky. Po standardní situaci předvedl náš góloš Zdenek bravurní zákrok ala Bičík ve Villarealu. Poločasový stav 0:1.

Druhý poločas začal poměrně rozhádaně. Navíc hlavní sudí, nutno říci, že celý zápas hledal stejné měřítko na zákroky, k naší smůle nenašel a vyloučil Radka. Tímto nás soupeř dokázal zatlačit, a v 57. minutě i vstřelit vyrovnávací gól. Potřeba říci, že z rohového kopu, což by se nám stávat nemělo. Kdo by čekal, že už se nic nestane, tak by se mýlil. V 80. minutě ukázal svojí dravost Broňa a v tváří tvář domácímu gólmanovi se nemýlil a my jsme vedli 1:2. Radost jsme měli tak velikou, že domácí hned po rozehrání vyrovnali. Do konce zápasu se už nic vážnějšího nestalo. Což beru jako velkou taktickou chybu. Do hry zasáhli Česťa, Roman, Vláďa a Tomáš.

Před zápasem jsme se netajili s cílem zde plně bojovat, ale vzhledem k průběhu utkání, je bod dobrý. Nezbývá nám, než se ještě více zlepšit a zodpovědně se připravit na domácí zápas. Velkým zklamáním pro mě je domácí fans, jestli je teda tak mohu nazvat. Jejich „výroky“ na naše hráče byly  nehorázné… Ale kam moje paměť sahá, tak tady to jiné nebylo snad nikdy.

Poděkování patří opět naším fanouškům, neboť i do takové dálky přijeli v hojném počtu. Tímto je zvu na domácí zápas, neboť hostíme Štítary, což bývá vždy hodně peprný zápas a podporu budeme potřebovat.