TJ Starý Petřín : Prosiměřice 2:1 (0:1)

Hřiště: Petřínský „campnou“

Sestava: Prukner Z. – Kalabis D., Miňha O.,Kofroň O., Fila R. – Prukner R., Kobík M., Horák J., Jankůj V. – Sobotka B., Kuřitka L.

Lavička: Dvořák D., Lazarek T., Kovář Č, Přibyl R., ml., Parůžek R., Soukup J.

V prvním domácím kole jarní části jsme přivítali celek z dalekých Prosiměřic. Proti tomuto celku jsme dokázali na podzim poprvé vyhrát těsným výsledkem 1:2 a tak se dalo předpokládat, že zápas bude hodně těžký. Omluvenku zaslal jen Kašpec a Radovan, tým byl tedy opět kompletní. Před začátkem zápasu jsme uctili památku našeho zesnulého fanouška a hráče pana Františka Sobotky, pro některé nezapomenutelně Kanýdža. Jakoby tato nemilá událost měla vliv snad na celý náš mančaft a herní projev byl od prvních  minut hrozný až zoufalý. Nedařila se jednoduchá přihrávka, někteří borci si spíše všímali výroků sudího, a to vše umocňoval ještě špatný terén. A když jsme ve 40. minutě z ojedinělé standardní situace soupeře dostali gól, tak si snad asi každý přál, ať už je poločas. Do kabin jsme tedy odcházeli za nepříznivého stavu 0:1.

Co se dělo v kabině zde nebudu raději psát, ale pokyn do další půle byl jasný. Komentování rozhodčího jsme přenechali hostům a hra se o něco málo zlepšila. Začali jsme se více dostávat před svatyni hostů a standardních situací taky přibývalo. Z těch jsme taky dokázali vsítit oba góly. V 60. minutě vstřelil hlavou gól Broňa a v 80. minutě se lišácky trefil Selda. Do slibné šance se dostal i střídající Roman, ale nepodařilo se mu překonat dobře chytajícího gološe Prosiměřic. Tentýž hráč byl v 87. minutě faulován a zahrávali jsme pokutový kop. Neúspěšným exekutorem se stal Milan. To asi podtrhlo dosavadní projev. Konečný stav tedy 2:1. Do hry naskočil Česťa, Dominik a Tomáš.

Zápas to byl z naší strany nevydařený a hodně upracovaný. Tým ale prokázal velkou vůli po vítězství. Diváků přišlo opět v hojném počtu, což je pěkné a snad jsme je tímto výkonem neodradili. Utkání řídil zkušeně pan Radek Strapina.