TJ Starý Petřín : TJ Vlasatice 6:1 (3:0)

hřiště: Campnou Petřín

Sestava: Prukner Z.,- Jankůj V., Přibyl R. ml., Kašpárek M., Fila R. -Kalabis D., Kobík M., Miňha O., Dobeš M., – Popelka M., Sobotka B.

Lavička: Lazarek T., Parůžek R., Závora J.,

V prvním jarním domácím zápase 15. kola okresního přeboru jsme přivítali celek z dalekých Vlasatic. S tímto celkem jsme sehráli první bezbrankový zápas v OP, ale vzhledem k postavení v tabulce jsme v tomto utkání chtěli bodovat naplno. Sestava musela doznat opět změn, neboť do hry nemohl zasáhnout zraněný Radim a Standa. I přes nabádání z podcenění soupeře, jsme zápas začali vlažně a hosté byli více na míči. I přesto jsme po pěkném pasu za obranu Vlasatic dokázali v 6. minutě Broněm otevřít skóre zápasu. Kdo si myslel, že nás vstřelený gól nakopne, byl na omylu. Hosté lépe kombinovali a my si koledovali o gól. To se nestalo a ve 34. se trefil agilní Otakar a o chvíli na to, po pěkné akci, premiérově Lopéz. Do dvou velikých šancí se dostal i Milan P., ale gól se mu vstřelit nepodařilo. Stav poločasu 3:0.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji a vstřelit „pojišťovací“ gól. Hosté prostřídali sestavu a nutno říci, že ožili. Odměnou jim bylo vstřelení kontaktního gólu. V 54. minutě naskočil do hry Tomáš a v 58. minutě  se nepříjemně zranil výborně hrající Otakar a do hry zasáhl Rosťa. Nám se povedl závěr utkání, neboť jsme během sedmi minut dokázali vstřelit tři góly. Úspěšnými střelci se stal Rosťa, znovu všudybyl Broňa a Tomáš. Do gólové šance se dostal Lopéz a Rosťa. V 80. se navíc zranil Michal a do hry se tak dostal Jirka. Konečný výsledek 6:1.

Utkání to nebylo lehké, ale nám se podařilo vstřelit šest branek. Nutno říci, že všechny byly pěkné, a tím jsme zaslouženě vyhráli. Pochvalu zaslouží i náš góloš, neboť předvedl opět dobrý výkon. Počasí bylo krásné a diváků přišlo znovu hodně v čele s výtečným FANS.

V následujícím kole zajíždíme na horkou půdu Únanova, kde se body v podstatě neodváží a soupeř jistě patří k favoritovi utkání. Proto musíme výkon ještě zlepšit a navíc budeme potřebovat opět diváckou podporu..