TJ Starý Petřín : TJ Jezeřany/Maršovice 4:4 (1:3)

Hřiště: Campnou Petřín

Sestava: Prukner Z.,- Jankůj V., Fila R., Kofroň O., Kubeš P., -Kalabis D., Kobík M., Miňha O., Prukner R., – Popelka M., Sobotka B.,

Lavička: Dobeš M., Lazarek T., Závora J., Přibyl R. st.

V dalším jarním kole jsme hostili daleké Jezeřany. Hosté nechtěli nic podcenit, a tak už naše hřiště „okupovali“ ve 15:05 hodin. Jezeřany měly aktuálně lepší formu, a tak jsme nechtěli nic podcenit ani my. Úvod jsme nezačali špatně a lépe jsme kombinovali, ale opět naší hrubku soupeř využil a v 18. minutě vedl 0:1. Nám se o deset minut později podařilo z rohového kopu Milanem P. vyrovnat. Opět jsme se nevyvarovali chyb a za tři minuty jsme prohrávali 1:2. To snad zamotá s každým týmem a do poločasu jsme stačili ještě jednou inkasovat, stav 1:3.

To co se dělo o poločase v kabině zde nebudu komentovat, ale za vším si stojím, neboť průběh druhého poločasu to potvrzuje. Zlepšili jsme úplně vše, ale hlavně jsme si začali „všímat“ jenom soupeře. Za osm minut se nám podařilo otočit skóre na 4:3, kdy se úspěšným střelcem stal podruhé Milan a po něm dvakrát Broňa. Dvě velké šance promarnil Radim. Opět zafungovalo pravidlo nedáš – dostaneš a Jezeřany po nařízené penaltě určily konečný stav utkání na 4:4. Vzhledem k průběhu utkání nešlo do zápasu zasáhnout a na deset minut dostal příležitost akorát Tomáš.

Po prvním poločase bych bod bral všemi deseti, ale za průběh v druhém poločasu je bod zklamáním. Na druhou stranu čtyři inkasované góly v domácím prostředí je prostě moc. 🙁 Jezeřany ukázaly svojí kvalitu a právem jím patří horní polovina tabulky.

BUDU se opakovat, ale velké díky patří naším fanouškům, neboť vytvořili skvělou atmosféru, někdy až ohlušující. My se sní ale musíme naučit „pracovat“. Nezaujatému divákovi se utkání muselo líbit, neboť padlo osm pěkných branek..