TJ Starý Petřín – TJ Sokol Dobšice 0:4 (0:1)

Hřiště: petřínský campnou

Počet diváků: 60

Rozhodčí: Šťáva – Holík, Fousek

Sestava: Prukner Z.,-Kašpárek M., Kalabis |D., Miňha O., Přibyl R., st. -Prukner R., Jankůj V., Kratochvíl P., Soukup J.- Popelka M., Hoch S.

Lavička:  Kalabis T., Gáfrik R., Přibyl R., ml.,

Hned v úvodním zápase sezóny jsme v rámci 2. kola hostili rezervu Dobšic. Od úvodu jsme byli spíše pod tlakem, což vyústilo v první inkasovaný gól. Střelu zpoza šestnáctky se Zdenkovi nepodařilo vytlačit mimo tři tyče. Hosté byli nebezpečnější a více na míči, nám se naopak dařilo zahrávat standardní situace, ale bohužel vyrovnávací branka nepřišla. Nejblíže k vyrovnání byl Milan P., který po rohovém kopu hlavičkoval bohužel nad branku. V druhém poločase jsme opět hned inkasovali, kdy po chybné rozehrávce přišel brejk a druhá branka utkání. Kontaktní gól měl na noze Roman, ale neprosadil se, a tak přišel trest v podobě třetí branky. Poslední změna skóre proběhla pět minut před koncem a znamenala tak prohru v úvodu nové sezóny před domácím publikem.

Nutno uznat velikou kvalitu soupeře, kdy nám téměř nedal šanci korigovat výsledek. Navíc hrajeme stále se změnami v sestavě, kdy v podstatě lepíme pozice jak to jen jde.