TJ Starý Petřín – FK Práče „A“ 2:2 (0:0)

Hřiště: Camp Nou
Počet diváků: 111
Rozhodčí: Šťáva, Richter, Holík

Sestava: Prukner Z., – Pomajbík T., Fila R., Kofroň O., Miňha O., – Jankůj V., Prukner R., Lazárek T., Kratochvíl P., – Kohút P., Popelka M.

Lavička: Soukup J., Kalabis T.,

V prvním jarním domácím utkání jsme netradičně v nedělní odpoledne přivítali Práče. Sestava doznala oproti minulému týdnu lehké změny, hřiště bylo nachystané a mohlo se začít. První půle byla v celku svižná, hrálo se nahoru dolů. Na obou stranách bylo k vidění několik šancí, které zůstaly nevyužity. Asi největší měl na naší straně Tomáš, ale branku přestřelil. Na druhé straně předvedl vynikající zákrok Zbyňa. Druhá půle se nesla ve stejné duchu, ale hosté byli nebezpečnější a dostávali se k naší bráně. Prvnímu gólu dokázal Zbyněk zabránit efektivním zákrokem, ale v 67. minutě již nestačil a hosté šli do vedení. Tato branka jakoby nás probudila a ještě více jsme se chtěli tlačit do zakončení a vyrovnat. Tento tlak se nám podařilo přetavit ve dvě branky. Obě byly jak přes kopírák a o obě se postaral Milan. Obrat nám vydržel pouhých 6. minut, kdy se z pokutového kopu trefil také podruhé v zápase Čerstvý.

V zápase jsme nečekali nic jednoduchého, ale vzhledem k průběhu utkání je škoda, že jsme nebyli schopni proměnit opět tutovky a udržet vydřené vedení. V neděli zajíždíme do Suchohrdel, kde nás určitě nečeká nic jednoduchého a opět lze očekávat vyhrocený zápas.