TJ Starý Petřín : FC Mramotice 0:0 (0:0)

Hřiště: Petřínský „campnou“

Sestava: Prukner Z. – Jankůj V., Miňha O.,Kofroň O., Fila R. – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Musil Vl. – Sobotka B., Parůžek R.

Lavička: Horák J., Kašpárek M., Kovář Č, Přibyl R. ml., Soukup J., Dvořák Dominik.

Ve 21. kole jsme opět hráli doma a to proti celku FC Mramotice. Před tímto zápasem jsme byli nabádání k nepodcenění soupeře a zlepšení svého výkonu. Od první minuty jsme se do soupeře zakousli a zahazovali šanci za šancí. Doufám, že se na mě soupeř nebude zlobit, ale po prvním poločase to mělo být 5:0, stav byl bohužel 0:0. Druhý poločas začal obdobně, ale gól jsme vstřelit zase nedokázali. Šancí už nebylo tolik i za přispění vyšší nervozity. Celkový výkon byl podtržen druhou žlutou Broni. Do hry se dostal Kašpec, Pepa, Roman a Jindra.

Zápas to nebyl špatný a byl o vstřelení prvního gólu, což se nám nepodařilo a s odstupem času byl z naší strany nervózní. Velkým neduhem zápasu byl hlavní rozhodčí, tím neříkám, že za náš neúspěch může on, ale jeho rozhodování bylo velmi nešťastné, až zoufalé. Soutěž se láme, je nejvyšší čas se zlepšit a zase ukázat charakter.