Počet diváků: 88

Rozhodčí:  Šťáva – Holík, Laštůvka

Sestava: Prukner Z. – Popelka M., Kalabis D., Fila R., Kofroň O. – Prukner R., Kašpárek M., Lazarek T., Hoch St. – Kohút P., Sobotka B.,

Lavička:  Přibyl R. st., Kalabis T., Gáfrik R.

Tradiční začátek zápasu ve Znojmě v 10:15 nám nikdy nesvědčil a to se opět potvrdilo v tomto utkání. Proti Znojmu jsme nastoupili se změnami v sestavě a snad jsme ještě spali, neboť hned v první desetiminutovce jsme obdrželi první branku, což není nikdy dobré. Protože tak rychle obdržená branka s námi zamávala a následovaly další dva rychlé góly a naopak síla, především ta psychická, na obrat ubývala. Do poločasu se však povedlo snížit Radimovi, což se ukázalo jako klíčové. Hned po pěti minutách druhé půle na něj totiž navázal Pavel Kohút a rozdíl tak byl pouze v jedné brance. Od tohoto momentu byl na hřišti úplně jiný tým, Znojmo jsme dostali i pod tlak a vyrovnávací branka mohla přijít každou chvíli. Bohužel veškeré šance nebo náznaky dobře rozjetých akcí skončily bez využití, a tak přišlo na řadu opět Znojmo, které nám dalo lekci z produktivity. Ke třem brankám z prvního poločasu přidali po rychlých kontrech další dva a gólový účet se tak zastavil na stavu 5:2 pro domácí Znojmo. Ačkoliv jsme prohráli, předvedli jsme, že na to máme a i proti kvalitnímu soupeři, kterým Znojmo bezpochyby je, jsme dokázali hrát. Je potřeba na tyto výkony navázat a začít trefovat zařízení.