TJ Starý Petřín : TJ Božice 3:0 (3:0)

hřiště petřínský Camnou

Sestava: Prukner Z.,- Jankůj V., M., Kofroň O., Fila R., Kašpárek M., -Miňha O., Kobík M., O., Kalabis D., Prukner R., – Sobotka B., Popelka M.,

lavička: Parůžek R., Lazárek T., Hoch S., Závora J., Gáfrik R., Přibyl R.

V posledním domácím kole jsme přivítali celek z Božic a netajili jsme se, že i přes kvalitu božických borců, chceme v tomto utkání naplno bodovat a udržet si tak střed tabulky. Počasí bylo pěkné, i když dusno jako pr.., diváků přišlo hodně, cestu do našeho stánku našel i místostarosta města Znojma, tráva ve formě, a tak mohl zápas začít. Škoda, že naši borci nedbají pokynů v kabině a úvodní pětiminutovka patřila opět hostům. Dvě slibné šance neproměnili. Tlak hostů jsme přežili a v 6. minutě hbitý Broňa nadvakrát překonal gólmana Božic a otevřel skóre. Ve 12. minutě se zranil Lopéz a nahradil ho Tomáš. Hra se vyrovnala a hrál se fotbal „nahoru – dolů“. Ve 26. min. jsme rychle rozehráli aut a hráč Božic zahrál rukou. K penaltě se postavil Broňa, ale trefil pouze reklamu nad bránou. Ve 30. minutě se zranil Tomáš a naskočil Rosťa. Ve 32. min. jsme předvedl nejhezčí akci zápasu, kdy přes čtyři doteky se ocitl v pokutovém území úplně sám Miláněček a s velkým přehledem navýšil skóre na 2:0. Ve 42. minutě po pěkné přihrávce Otakara pohotově zakončil Broňa, stav 3:0. Když už jsem si myslel, že za tohoto stavu půjdeme do kabin, tak jsem se mýlil. Ve 44. minutě předvedl Broňa opět velkou klukovinu a poslal nás do deseti.

Ve druhém poločase hosté vrhli všechny síly do útoku, ale nám se dařilo tuto útočnou sílu eliminovat a ještě jsme vyráželi do slibných protiútoků. Na každé straně se gólmani blýskli pěknými zákroky, a tak se stav na světelné tabuli neměnil. Do hry se dostal Hošák, Jirka a i Robert. Konečný stav tedy 3:0.

Zápas to nebyl lehký, hosté měli svou kvalitu, zejména trio hráčů s čísly 7, 10 a 14 o sobě věděli. My jsme byli produktivní, vstřelili tři góly a zaslouženě vyhráli. Velké poděkování patří opět naším fanoušků, kterých přišlo opět hodně. Jejich podporu budeme potřebovat i v posledním zápase, neboť zajíždíme na rezervu Dobšic a víme, že to bude těžké utkání.

Třešně od hostů byly výtečné, i když jsem je snědl ve značně unaveném stavu. Děkuji