Počet diváků: 50

Rozhodčí:  Koudela – Novák, Strnad (N)

Sestava: Prukner Z.,- Popelka M.,  P., Kalabis D., Fila R., Kofroň O. -Prukner R., Jankůj V., Kalabis T., Lazarek T.. – Kohút P., Sobotka B.

Lavička:  Přibyl R. st., Gáfrik R.

V dalším utkání jsme zajížděli na půdu Višňové. To padlo před týdnem v Jaroslavicích, a tak jsme doufali v prolomení našeho nepovedeného vstupu a už i průběhu sezóny. Opět jsme ale museli řešit řadu omluvenek, a tak naše sestava musela doznat zase určitých změn, což je vždy problematické. Projevilo se to možná hned v úvodu utkání, jelikož jsme ihned v první minutě inkasovali po rohovém kopu a po nedůrazu a nedohrání standardní situace v pokutovém území. Poté se do slibné šance dostal Pavel, ale možnost vyrovnaní nevyužil a minul. V 18. minutě se situace opakoval, ale tentokrát mířil Pavel přesně a srovnal na 1:1. Těsně před poločasovou přestávkou domácí udeřili znovu ze standardní situace. Dobře zahraný přímák Zbyňa těžce vyrazil před sebe, kde již neměli domácí problém uklidit míč do prázdné branky a šli opět do vedení. Vstup do druhé půle se nám povedl mnohem lépe. Hned po přestávce se nám podařilo srovnat, když Vojta ukázal něco málo ze své kopací techniky a míč skončil nechytatelně v síti domácí svatyně. Nicméně, místo toho abychom se zvedli a dotáhli zápas k zisku alespoň bodu, tak jsme domácím darovali rohový kop. Ten zahráli ukázkově a zase jsme prohrávali, tentokrát 3:2. Síly na zvrat jsme našli, ale bohužel mířidla jsme neměli dobře nastavená. Velkou šanci měl totiž Broňa, ale přehodil jak vybíhajícího golmana, tak i branku.  Sudí poté domácím daroval penaltu a bylo rozhodnuto. V závěru mohl korigovat znovu Pavel, ale z rohového kopu hlavou přestřelil domácí svatyni. Z Višňového jsme tak odjeli s prázdnou a naše krize stále pokračuje.