Počet diváků: 80

Rozhodčí:  Horký – Šťáva, Taflíř

Sestava: Prukner Z.,- Kašpárek M., Kalabis D.,Kratochvíl P., Kofroň O. -Prukner R., Jankůj V.,Miňha O., Lazarek T.. – Popelka M., Sobotka B.

Lavička:  Přibyl R. st., Gáfrik R., Kalabis T.

V dalším utkání jsme zajížděli na horkou,  spíše vyprahlou půdu Hostimi. Bylo těžké se sžít s místním pažitem ve stylu alá Bayern (upřímně, po postupu do OP jsem byl přesvědčený, že mě už nic takového nepotká), ale od úvodních minut jsme dokázali zahrávat spoustu standartek, které domácí se štěstím odvraceli. Bohužel přišly i chyby, které domácí využili na 100 %. Nejprve dokázali jít do vedení po odpískané penaltě a mohlo být i hůře. Druhou penaltu se domácím nepodařilo proměnit, protože Zdenek vytáhl famózní zákrok a míč vyrazil na roh. Právě z mnoha standardních situací, které jsme zahrávali se prosadil Kašpec, který poslal míč parádně za záda domácího góloše. Bohužel chvíli na to jsme byli opět nepozorní a domácí šli opět do vedení a poločasový stav tak vyzněl ve prospěch Hostimi 2:1. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit stejně aktivně a využít optickou převahu ke vstřelení gólu a poprat se o lepší výsledek. To se nám podařilo a domácí jsme téměř k ničemu nepustili a naopak jsme se více a více tlačili k brance domácích. Opět jsme dokázali domácí zatlačit díky množství rohů, standardních situací, které jsme zahrávali, avšak více štěstí měli domácí v bránění. Naše šance ke vstřelení gólů tak byly sice nevyužity, ale odměnou za bojovnost byly dvě penalty. Právě díky dravosti jsme se dostávali za obranu soupeře, kde byl faulován Broňa. Pokutový kop proměnil s přehledem Kašpec a my začli věřit ve více, než jen pouhý bod. To se také stalo, když byl pro tentokrát faulován v pokutovém území Milan. Kašpec prokázal nervy ze železa, znovu si postavil míč na značku PK a i v tomto případě nezaváhal, uklidil míč do sítě a završil tak svůj hattrick. Mimo jiné nás ale dostal do jednobrankového vedení, které jsme i přes snahu domácích, dokázali ubránit a odvezli si tak cenné 3 boy za vítězství 3:2