TJ Hostim-TJ Starý Petřín 0:1 (0:0)

Hřiště: Hostim

Rozhodčí: Peřinka ml, Taflíř

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Handl A.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Kofroň O., M., Lazárek T., Kalabis D.-Palát M., Kohút P.

Lavička: Kratochvíl P., Kalabis T., Gáfrik R., Sobotka B.

V dalším zápase jsme zajížděli do poměrně blízké Hostimi. Hostimi se nepodařil polední zápas, a tak jsme věděli, že to nebude lehké. Nám se na marodku k Vojtovi a Tondovi přidal Kašpec, pro změnu jsem mohl počítat s Aldou a Broněm.  Hostimský pažit byl nachystaný a tak zápas mohl začít. Od prvních minut bylo jasné, že nás nečeká nic lehkého. Domácí hráli hodně tvrdě a bojovně a prosazovat se bylo náročné.. I přesto jsme si vytvořily šance a asi tu největší měl Tomáš a Pavel Kohút. Aby toho nebylo málo, tak se ve 40. minutě zranil Milan a na hřiště šel Broňa. Druhá půle nezačala špatně a Broňa začal v neproměňování šancí. Jedna se mu ale povedla a v 55. minutě jsme šli do vedení. Chvíli na to na půlce fauloval (zatahání) Aleš a to vyvolalo řadu „zkratkovitých“ reakcí, ze kterých padly tři žluté a jedna červená. V 85. předvedl dravý průnik Pavel Kratochvíl, který byl faulován a my dostali opět nabídku v podobě penalty zápas uklidnit. To se nestalo, a tak jsme museli nejtěsnější výsledek hájit až do konce utkání.

Zápas to byl těžký, z naší strany hodně upracovaný. Místo toho, abychom zápas rozhodli, kdy šancí na vstřelení gólu bylo dost, tak jsme to zbytečně zdramatizovali. Tři body jsou ale doma a to se počítá. Do zápasu naskočil Aleš a Broňa a ukázali, že jim základní sestava rozhodně patří. Pozápasovou návštěvu naší kabiny domácího borce jsem nepochopil, ale asi mi nebylo tak dáno, jako jemu. Zápas zkušeně pískal pan Peřinka ml. Velké díky patří naším věrným fanouškům..!!!!!!

Ve 20. kole přivítáme celek Božic A. Soupeř to je určitě nepříjemný s řadou dobrých fotbalistů, a tak bude potřeba se hodně dobře připravit. Před zápasem budou měřit své síly i naší mladí borci.  Tímto zveme všechny naše fanoušky, kdy jejich podporu budeme potřebovat.