TJ Starý Petřín : SK Chvalovice 6:2 (5:1)

Počet diváků: 80
Rozhodčí: Strapina – Večeřa, Jenerál

Sestava: Prukner Z.,-Pomajbík A., Fila R., Kofroň O., Parůžek R., – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Miňha O., – Popelka M., Kohút P.,

Lavička: Kašpárek M., Soukup L., Gáfrik R., Kalabis T.,  Lazarek T., Jankůj O.

Z domácího zápasu proti Chvalovicím jsme vyšli jako vítězové. Zápas se víceméně rozhodl již v prvním poločase. Proti oslabenému celku Chvalovic jsme se dokázali prosadit hned pětkrát. Ale právě hosté otevřeli skóre utkání, když potrestal naši nepozornost hned v 7. minutě Bula. Nutno říct, že to bylo možná i ku prospěchu, neboť se kluci zvedli, začali lépe pronikat do obranného valu Chvalovic a dostávat se blíže  k jejich svatyni a odpověď na úvodní branku přišla vzápětí, když se dokázal prosadit náš snajpr Pavel. Chvíli na to se prodral na levém kraji Lopéz, předložil míč do vápna, kde si jej přebral Milan P. a pěknou bombou pod břevno nedal gólmanovi šanci a otočil tak stav utkání. Na 3:1 navyšoval opět po pěkné nahrávce z levé strany Pavel, který ve 31. minutě završil i svůj první hattrick za náš tým. Na poločasových 5:1 zvyšoval po pěkné individuální akci na pravé straně Rosťa, který s míčem na noze procestoval přes půl hřiště a se štěstím protlačil míč do brány. V druhém poločase dostali šanci náhradníci, kdy nastoupili Lukyn, Kašpec a Tomáš. Do hry naskočil v průběhu poločasu Ondra, který navyšoval naše vedení. Hostě dokázali v celku dobře bránit, a tak jsme se nedostávali do tolika šancí nebo jsme je nedokázali dobře vyhodnotit a lépe zakončit. A byli to hosté kteří dokázali vstřelit ještě jednu branku. To se na levém kraji pěkně uvolnil Filip a Zdenkovi nedal šanci, když zkušeně zavěsil na zadní tyč. Do hry se dostal i Teodor.

Zápas to nebyl jednoduchý, ačkoliv jsme hráli proti oslabenému celku. V druhé půli jsme jakoby ubrali na plynu a místo abychom přidali ještě několik branek a nadělili Chvalovicím na cestu pořádný příděl, tak jsme se dokázali prosadit jen jednou. Nicméně jsme zvítězili a to se počítá. Děkujeme všem fanouškům, kteří si našli za sychravého počasí cestu na hřiště a podpořili jak nás, tak žáky.