Rozhodčí
: Strapina – Gáfrik, Strnad

Sestava: Prukner Z., Kašpárek M., Fila R., Parůžek R., Kofroň O., Prukner R., Kobík M., Lazarek T., Sobotka B., – Popelka M., Kohút P.

Lavička: Soukup J., Přibyl R. st., Gáfrik R.

V nedělním odpoledne jsme zajížděli na půdu tamního Višňové. Pro mě osobně velká neznámá, neboť jsme po dobu mého 22. letého fotbalového působení neměl tu čest zde hrát. Do hry nemohl zasáhnout Tonda, Oťas, Lopéz, Teodor a Lukyn. Utkání jsme nezačali dobře, vůbec se nám nedařil přechod do útoku, celková obranná činnost byla divná. I přesto jsme se dostali do gólové šance, kdy Broňa pěkným průnikem nepřekonal domácího góloše. Ve 41. min. Milan K. chytře kopl přímý kop a náš forvard Pavel pohotově zakončil, stav 0:1.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji a vstřelit druhý gól. Všechny tyto plány zhatil svým „neuvěřitelným“ chováním Broňa (ČK) a my věděli, že nás čeká perných 45. minut. Více jsme se semkli a snad i lépe bránili, ale na útočné výpady už tolik sil nebylo. I přesto Milan P. krásně odcentroval, míč propadl k osamocenému Rosťovi a ten navýšil na 2:0. To se psala 60. minuta. O deset minut později domácí našli vrátka v naší obraně a snížili na 1:2. Chvíli na to šel sám na domácího gólmana Pavel, ale mířil vedle. V 80. minutě mohl rozhodnout Rosťa, kdy hlavou z malého vápna mířil těsně nad. A když v 85. minutě vystřelil z voleje do tyče Radim, vyselo ve vzduchu „nedáš-dostaneš“. Při tomto zákroku se zranil domácí golman, a hra se protáhla o ošetření. V 95.  minutě se na pravé straně skácel domácí hráč a následovala standartka. Malé nedohodnutí gološe s Rosťou , trma-vrma na malém vápně a stav 2:2. Do hry se v závěru utkání dostal Jindra a Roman.

Bod z venku je vždy dobrý, ale vzhledem k průběhu utkání jsme v 95. minutě body ztratili dva. Opět při nás nestálo štěstí, k úzkostlivému výkonu hlavního sudího se nemá cenu vyjadřovat. Opětovný zkrat Broni je jeden z příčin ztráty bodů. My se musíme z těchto chyb ponaučit a takového to zápasy zvládat do vítězného konce. Velké díky (se pořád opakuji, ale děkování není nikdy dost) patří naším fanoušků, kterých přijelo opět hodně, zejména skalnímu jádru.. !!!!!

V dalším zápase přivítáme v malém derby Hostim. Tento celek je vždy nevyzpytatelný a hlavně se momentálně pyšní na prvním místě, což je velký vykřičník…