Počet diváků: 85
Rozhodčí: Šachl – Pikart, Studénka

Sestava: Prukner Z.,-Pomajbík A., Fila R., Kofroň O., Kašpárek M., – Prukner R., Kobík M., Kalabis D., Miňha O., – Popelka M., Kohút P.,

Lavička: Handl A., Soukup L., Gáfrik R., Kalabis T.,  Lazarek T.,

V dalším kole jsme zajížděli k nejvíce vzdálenému soupeři a to Jezeřan/Maršovic, navíc v brzkých ranních hodinách. S tímto celkem máme negativní bilanci a to jsme chtěli změnit. Nezačali jsme špatně a byli jsme více na míči, ovšem scházela tomu ta „poslední“ gólová přihrávka. I přesto hlavička Milana P., a zakončení Radima volalo po gólu. Ve 44. minutě přišlo pravidlo „nedáš-dostaneš“ a i přes poměrně dobře odbráněnou standartku, zůstalo viset hned trio domácích hráčů, praporek zůstal němý a my prohrávali 1:0. Aby toho nebylo málo, tak jsme v 1. minutě druhého poločasu špatně ubránili break domácích a bylo to už 2:0. Pak už to byl z naší strany zmar, někteří hráči se více věnovali soupeřům, divákům a takhle se s výsledkem těžko něco udělá. Do hry se ve druhém poločase dostal Aleš, který ukázal, že patří do základu, Teodor, Tomáš a Lukáš.