TJ Chvalovice : TJ Starý Petřín 4:2 (3:1)

Počet diváků: 90

Rozhodčí: Šachl, Klučka, Coufal

Sestava: Prukner Z.,-Popelka M., Kalabis D.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Kašpárek M., Lazárek T., Kratochvíl P.-Sobotka B., Kohút P.

Lavička:  Kalabis T., Gáfrik R., Přibyl R., ml., Jankůj V.

V dalším rychlém zápasovém sledu jsme zajížděli do Chvalovic. Na marodku se k Milanovi a Tondovi přidal Kofík, a tak sestava doznala dalších změn. Tak nějak jsem před utkáním cítil, že to dnes nebude dobré. I přesto jsme byli v úvodu utkání nebezpečnější a odměna přišla po pěkné kombinaci našeho útočného dua, kdy Broňa zkušeně vstřelil úvodní gól. Jakoby to bylo vše a poté jsme začali kupit jednu chybu za druhou a domácím jsme tak nabídli několik šancí ke vstřelení gólu. Poločasový stav tedy 3:1. V kabině jsme si poločasový průběh vyříkali a chtěli jsme zápas zdramatizovat. Hned v úvodu jsme si vytvořili tlak, ale pak přišla opět nevynucená chyba a my prohrávali už 4:1. V závěru se nám podařil Lopézem vstřelit i kontaktní gól, ale na víc už jsme v tomto zápase neměli.

Bohužel se moje předzápasová předtucha vyplnila, a ikdyž jsme měli na co navázat z předchozích zápasů, tak jsme zahráli nejhorší zápas, paradoxně asi proti nejhoršímu soupeři. Ale i takové zápasy jsou a je potřeba se z nich poučit. Zápas řídil asi současně nejlepší rozhodčí okresu pan Šachl. Poděkování patří naším fanouškům, kteří i přes tento špatný výkon zachovali přízeň a neustále nás povzbuzovali. Fotbalový areál Chvalovicím závidím, ale to je tak vše.

V sobotu přivítáme favorita skupiny daleké Jezeřany-Maršovice A. Už jenom samotné postavení tohoto týmu v tabulce podsouvá velký vykřičník..!! Tímto zveme všechny naše příznivce na sobotní zápas.