Počet diváků: 100

Rozhodčí: Vodák

Sestava: Prukner Z.,-Kašpárek M., Kalabis |D., Miňha O., Fila R.-Prukner R., Jankůj V., Lazarek T., Hoch S.- Popelka M., Přibyl R., st.

Lavička:  Kalabis T., Gáfrik R., Přibyl R., ml.,

V posledním kole této sezóny jsem přivítali hosty z Práčí. Hrálo se v podstatě pouze o konečné umístění a první minuty tomu tak i nasvědčovaly, neboť se skoro nebránilo. V 7. minutě si Vojta pěkně nachystal míč a ještě hezčí pumelicí nedal gólošovi šanci. Chvíli na to jsme v PK zahráli rukou a hostům se podařilo z penalty vyrovnat. Ve 20. minutě se ocitl Roman v tváří tvář před golmanem Práčí, ten neměl slitování a poslal Romana k zemi, za což byla nařízen PK. Úspěšným exekutorem se stal Kašpec. O chvíli později naše obrana opět chybovala a hosté dostali výhodu PK. To ukázal nesporné kvality Zdeněk a penaltu zneškodnil. V zápětí Milan překonal hlavou golmana Práčí, ale ten měl svého „zástupce“ a my kopali další pentli. Bohužel Romanovi se PK nepovedl. Ve 30. minutě zaváhala pro změnu obrana hostů, toho využil Radim a zvýšil stav utkání na 3:1. O tři  minuty později jsme zahrávali roh, kdy si Radim sklepl míč tak, že se  mu povedl asi nejhezčí gól v životě (bohužel na sklonku fotbalové kariéry) a uzavřel poločasový stav na 4:1. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a šancí přibývalo. Z rohového kopu se pěkně trefil Milan a gólový účet symbolicky uzavřel z přímého kopu náš exekutor Vojta. Během druhého poločasu se do hry dostali všichni náhradníci.

Utkání se muselo líbit, neboť bylo sice bezstarostné, ale za to plné šancí, zajímavých situací a především hezkých gólů. Během prvních dvaceti minut se kopaly hned čtyři penalty. Zápas zkušeně řídil a defacto bez chyby pan Vladan Vodák. Zápasu přihlíželo pěkných 100 diváků. Tímto všem naším příznivcům děkujeme.