TJ Starý Petřín : TJ Hostim 2:2 (1:1)

Hřiště: Campnou Petřín

Sestava: Prukner Z.,- Jankůj V., Popelka M., Kofroň O., Přibyl R., -Miňha O., Kobík ., Lazarek T., Prukner R., – Závora J., Kalabis D.,

V dalším domácím kole jsme přivítali celek z nedaleké Hostimi. Absenci naších borců už ani nebudu rozebírat, bo jsem z toho už unavený. Hosté nám určitě chtěli vrátit poslední porážku, počasí bylo ideální, diváci nachystaní, a tak zápas mohl začít. Začalo se opatrně a bojovalo se spíše ve středu hřiště. Když jsme začínali být více na míči, tak nám Hostim ukázala, jak se zahrává brejková situace a my v 11. minutě prohrávali 0:1. Určitě to s námi na chvíli zamávalo a výkon postrádal patřičnou jiskru. V 35. minutě se nám povedla kombinace z pravé strany a Radim srovnal na 1:1. Poté jsme byli na „koni“ a do slibných šancí se dostal Lopéz a Jirka, ale vstřelit gól nedokázali. Konec poločasu 1:1

Druhý poločas jsme začali bohužel hodně vlažně a Hostim se hned ve 47. minutě dostala opět do vedení. Věděli jsme, že je ještě dost času a aktivita se nám dařila stupňovat. Vekou příležitost měl Tomáš a asi největší nás snajper Vojta. Bohužel nezvládl tíhu okamžiku a penaltu neproměnil. Nejvíc to asi zamávalo s Milanem K. a za velkou neukázněnost byl v 73. minutě poslán do kabin. To už začalo být horko, přeskupili jsme řady a vrhli všechny síly do útoku. Velkou chytrost ukázal Roman, ale trefil pouze břevno hostimské svatyně. Tu ovšem neprokázal Jirka a ve slibné šanci nenašel své volné spoluhráče. V 80. minutě se naše snaha vyplatila a Lopéz zkušeně srovnal na 2:2.

Zápas to nebyl lehký a i přes oslabení jsme měli více šancí, takže bod by byl zklamáním. Když vezmu v potaz poslední šanci hostí v samotném závěru zápasu, kdy se vyznamenal góloš Zdenek, tak musím bod brát.. Velkým vykřičníkem je neukázněnost některých hráčů, což je vždycky velké oslabení a hazardování s výsledkem utkání..

Velkým potěšením je návštěva fanoušků a představení našeho FANS.. Tímto vás zveme na zápas do Hrádku, kdy určitě budeme potřebovat vaší podporu…