Počet diváků: 65

Rozhodčí: Šachl – Pikart, Coufal

Sestava: Prukner Z.,-Kašpárek M.,Hejmala R., Miňha O., Fila R., -Prukner R., Jankůj V., Kalabis D., Kofroň O.- Popelka M., Kratochvíl P.

Lavička:  Gáfrik R., Lazarek T.

V sobotu odpoledne jsme se střetli s Práčemi, místní hřiště bylo velmi dobře připraveno, a tak se mohlo začít. Ve 12. minutě nás poslal Radim hlavou do vedení po pěkném a přesném centru od Milana P.. To nám však dlouho nevydrželo, neboť jsme nedokázali odkopnout míč z naší šestnáctky a domácí vzápětí srovnali. Všemu předcházel hraniční ofsajdová pozice domácího hráče a místo hraní jsme zvedali ruce, za což jsme byli potrestáni. Když už se blížil konec prvního poločasu, šli Práče po pěkně sehrané brejkové situaci do vedení. A mohlo být i hůře, neboť se po naší chybě řítil osamocený forward na Zdenka, ale k našemu štěstí se ho snažil přehodit a to se mu nepodařilo. V druhém poločase jsme se snažili vyrovnat, ale místo srovnání přišel zbytečný faul a proměněná penalta, která znamenala vedení domácích 3:1. Kontaktního gólu jsme se dočkali deset minut před koncem zápasu, kdy se řítil Pavel Kratochvíl na domácího gološe a byl faulován. Z přímého kopu na hranici šestnáctky se Vojta nemýlil. Branka nás nakopla v závěrečný tlak, ale slibné šance jsme nedokázali doklepnout úspěšně do branky. Odjeli jsme tak s porážkou 3:2, ale nutno ocenit bojovný výkon celého týmu. Ostrý start zažil v našem dresu Roman Hejmala, po skončeném trestu se vrátil na trávník Ondra.