TJ Starý Petřín : SK Sokol Jaroslavice 4:1 (2:0)

Diváků: 60

Rozhodčí: Horký M., Vomela V., Jenerál B.

Sestava: Prukner Z.,-Pomajbík A., Parůžek R.,Miňha O., Fila R.-Prukner R., Kobík M., Kofroň O., Kalabis D.-Popelka M., Kohút P.

Lavička: Kalabis T., Soukup L., Gáfrik R., Sobotka B., Lazarek T., Kašpárek M.,

Předposlední domácí utkání jsme na našem hřišti hostili celek z Jaroslavic. Hned v úvodu utkání jsme měli jasně navrch a soupeři téměř nepůjčili míč. Bohužel převahu v poli jsme nedokázali přetavit ve vedoucí branku, či gólovou šanci. Radimovu střelu chytil hostující brankář, Milanova pěkná střela na zadní tyč skončila jen těsně mimo. Gól nepadl ani po šanci Pavla a hosté se pomalu a jistě začali osmělovat. Byli jsme to však my, kdo otevřel skóre utkání. Po faulu u šestnáctky se k míči postavil Milan P. a chytrou střelou nás poslal do vedení. I hosté prověřili Zdenka v naší bráně, ale ten pěkným zákrokem střelu přes zeď zlikvidoval.  Naše druhá branka padla také z přímého kopu, když nachytal hostujícího gólmana na hruškách chytrou střelou Lopéz. Poločas jsme zvládli, ačkoliv naše vedení mohlo a mělo být větší.

Začátek druhé půle jsme nezvládli a po nedůrazu v obranné fázi jsme nechali hostující Jaroslavice snížit Kudlíkem. Od tohoto okamžiku jsme hráli nervózně a hra byla vyrovnaná až do 70 minuty. To jsme využili další standardní situaci, když se po rohovém kopu zavěsil do vzduchu Rosťa a my šli do dvoubrankového vedení.  Poslední desetiminutovka byla docela hektická. Na červenou kartu hostujícího kapitána a na následný ostrý zákrok na Ondru, odpověděl pěknou střelou (pěkný zákrok) a následnou dorážkou Radim. Stanovil tak konečné skóre 4:1 pro náš celek a my i připsali další tři cenné body.

Do hry se dostali v druhém poločase všichni náhradníci, bohužel i vlivem dvou zranění Tondy a Kašpece. Místo toho, abychom po poločase vedli větším rozdílem a zápas v klidu dohráli, tak jsme ve druhém poločase připustili malé drama.. Vítěz měl svou kvalitu a výhra byla důležitá. Příští týden odehrajeme své poslední venkovní utkání na půdě v Práčích, což bude určitě těžký soupeř.

Děkujeme fanouškům za podporu, ikdyž asi nepředvádíme to co by od nás chtěli vidět..